Sony wprowadzi na rynek zestaw PlayStation 4 w kolorze Mroźna Biel

W Polsce będzie dostępna biała wersja kolorystyczna PlayStation 4, która zostanie wypuszczona na rynek razem z grą Destiny.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Polski oddział PlayStation udostępni graczom w naszym kraju nową wersję kolorystyczną PlayStation 4. Konsola dostępna będzie  w przyciągającym uwagę kolorze Mroźna Biel, wraz z wielką premierą gry Destiny. Pakiet PlayStation 4 Mroźna Biel wraz z grą udostępniony zostanie od 9 września.

”Pakiet PS4 Mroźna Biel z Destiny zawiera wszystkie niezrównane, dostępne obecnie funkcje systemu i samej gry, wraz z kilkoma dodatkami do rozgrywki, dostępnymi wyłącznie dla kupujących pakiet. Znajdują się wśród nich misje z edycji specjalnej, nowe mapy oraz większy wybór broni i amunicji.

Sezon świąteczny się zbliża, a więc jest to idealna chwila, aby wyruszyć w podróż i dołączyć do milionów graczy, podziwiających następną generację gier na PS4. Zupełnie nowy system PS4 Mroźna Biel w pakiecie z Destiny pozwoli Ci dołączyć do graczy i rozpocząć niepowtarzalną przygodę w świecie gier.” – czytamy w oficjalnej notce prasowej.

Spodziewajcie się kompletnie odmienionych kontrolerów oferowanych w białych barwach. Informację przekazał prezes japońskiego giganta, mianowicie Shuhei Yoshida.W skład zestawu wejdzie konsola PlayStation 4, kontroler Dualshock 4 oraz okablowanie. Będzie to drugi zestaw po tym, jak japoński koncern zapowiedział bundle pach z grą studia Bungie.

Nowa wersja PlayStation 4, typu ''Glacier White'', trafi do naszych sklepów tej jesieni.
Nowa wersja PlayStation 4, typu ”Glacier White”, trafi do naszych sklepów tej jesieni.
Written By
More from Patryk

Jak wygląda Parkour w Dying Light?

Studio Techland przygotowało bardzo ciekawy materiał przedstawiający parkour w grze Dying Light....
Read More