Sony uważa, że Bloodborne jest dla nich bardzo ważne

Koncern Sony jest przekonany o wielkiej wartości marki Bloodborne, która jest bardzo istotna dla PlayStation 4.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Bloodborne debiutuje na rynku w przyszłym tygodniu, jako ekskluzywna gra RPG dedykowana konsoli PlayStation 4. Firma Sony zdecydowała się podkreślić wielką wagę tej premiery. Dla japońskiego koncernu gra studia From Software jest ”nieoceniona”, szczególnie jeżeli mowa właśnie o konsoli PlayStation 4, dla której jest to gra ekskluzywna – niepowtarzalna.

”Gry spod znaku Souls są niezwykle popularne i uznane wśród graczy, więc upewnienie się, że fani są świadomi wspólnego mianownika tych produkcji z Bloodborne’em jest ważną częścią naszej strategii.

Nasze komunikaty mają za zadanie wykazanie różnić pomiędzy serią Souls a Bloodborne. Bloodborne zapewnia nam wielkie szanse na przyciągnięcie uwagi zaangażowanej grupy odbiorców i stanowi nieoceniony wkład dlaPlayStation 4” – Joe Palmer, menager z PlayStation UK.

Bloodborne ma zadebiutować na rynku już 25 marca – tylko na PlayStation 4. Jeżeli nie jesteś w posiadaniu konsoli Sony, ale uwielbiasz twórczość From Software, to na rynek trafia również Dark Souls 2: Scholar of the First Sin – niezwykła edycja, odświeżona (1080p) z myślą o konsolach nowej generacji. Warto się zainteresować, jeżeli to możliwe, to najlepiej obiema grami. Takich pozycji nie powinno zabraknąć na Waszy półkach z grami.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/bloodborne/news/bloodborne_is_invaluable_to_ps4_says_sony.html]

Bloodborne-3_pk

Written By
More from Patryk

The Crew – trailer prezentujący elementy tuningu w grze

W sieci udostępniono kolejny zwiastun promocyjny gry The Crew. Tym razem autorzy...
Read More