Sony uspokaja – data premiery DriveClub wkrótce!

DRIVECLUB1

DriveClub jest jedną z ciekawszych pozycjią konsolę PlayStation 4. Wyścigi od studia Evolution mały ukazać się wraz z premierą konsoli – tak się jednak nie stało.

Playstation-Banner

Studio Evolution jest odpowiedzialne między innymi za gry z serii World Rally Championship, serię która ukazywała się jeszcze na PlayStation 2 (nie mylić z dzisiejszym WRC, za które odpowiada włoskie studio Milestone). Twórcy stawiają przede wszystkim na rozwiniętą społeczność graczy i zabawę w trybie wieloosobowym oraz oprawę graficzną, która jasno nakreśla nową jakość w branży gier wideo. Tytuł przedstawia również inne podejście do ścigania się, a przede wszystkim skupia się na współpracy społeczności graczy, którzy organizują się w tytułowe ”kluby”. Sama rozgrywka w DriveClub ma charakter czysto zręcznościowy, z elementami symulacji. Sony zainwestowało wiele pieniędzy w rzeczony tytuł, ale przyjęło też sporą ilość krytyki na swoje barki, po przesunięciu premiery gry na rok 2014. Japoński gigant postanowił wytłumaczyć wszystko w stosownej notce napisanej dla redakcji serwisu IGN:

„Ekipa Evolution Studios ciężko pracuje aby Driveclub było prawdziwie next-genową grą wyścigową dla PlayStation 4, a datę premiery ogłosimy wkrótce. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, jakie postępy są poczyniane w Driveclub i dziękujemy za Waszą cierpliwość.”

Właścicielom PlayStation 4 pozostaje tylko czekać na oficjalne ogłoszenie, dokładnej i miejmy nadzieję ostatecznej, daty premiery DriveClub. Jeżeli jeszcze nie jesteście w temacie, to poniżej możecie sprawdzić jeden ze zwiastunów omawianej produkcji.

Written By
More from konadmin

Zwiastun Gran Turismo 6 prosto z targów gamescom 2013

Gran Turismo 6 to kolejna odsłona bestsellerowej serii gier wyścigowych autorstwa Kazunori...
Read More