Sony ujawnia oficjalną ofertę PlayStation Plus na listopad

Szału nie ma, ale wreszcie użytkownicy konsol PlayStation mogą zapoznać się z oficjalną ofertą gier wchodzącą w skład PlayStation Plus na listopad tego roku.

Sony długo kazało nam czekać na oficjalne potwierdzenie oferty PlayStation Plus na listopad tego roku. Już w przyszłym miesiącu użytkownicy konsoli PlayStation 4 będą mogli zagrać w takie gry jak Magicka 2, bądź też sprawdzić osobiście drugi sezon The Walking Dead od studia Telltale Games. Nie ma szału w temacie gier na nową konsolę Sony, ale z pewnością jest lepiej, aniżeli w ostatnich miesiącach.

Oficjalna rozpiska PlayStation Plus na listopad:

  • The Walking Dead – Season Two (PS4)
  • Magicka 2 (PS4)

W tym miejscu można napisać, że jest to oficjalna oferta PlayStation Plus, ale tylko w połowie. Sony nadal nie ujawnia gier, które zostaną udostępnione na konsolach PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Dziwna to sytuacja i w historii tej usługi raczej nigdy wcześniej niespotykana. Miejmy nadzieję, że chociaż na PlayStation 3 otrzymamy jakieś konkretne hity.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny trailer połowicznej oferty gier z listopadowego PlayStation Plus. Jak oceniacie listopadową ofertę PlayStation Plus od Sony?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=L-sUMmIY1AA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”560c0639c70ac51c03b447ff”]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie zwiastun The Lost Words, drugiego epizodu Gry o Tron

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun drugiego odcinka przygodówki Telltale Games zatytułowanej...
Read More