Sony udostępniło dodatek Intercept do Killzone: Shadow Fall jako samodzielny tytuł

Firma Sony zdecydowała się na intrygujące zagranie, mianowicie udostępnienie dodatku kooperacyjnego Intercept do gry Killzone: Shadow Fall jako samodzielny produkt.

Killzone: Shadow Fall to aktualnie jedna z najładniejszych gier na konsolę PlayStation 4.
Killzone: Shadow Fall to aktualnie jedna z najładniejszych gier na konsolę PlayStation 4.

Tytuł otrzymał nie tak dawno dodatek umożliwiający rozgrywkę w kooperacji zatytułowany Intercept. Firma Sony zdecydowała się go udostępnić na platformie PlayStation Store jako samodzielną produkcję. Oznacza to, że aby uruchomić zabawę w kooperacji, nie będziecie potrzebowali podstawowej wersji gry. Produkt został wyceniony w wersji cyfrowej na kwotę 84 złotych.

Szerzej dodatek Intercept opisywaliśmy w tym miejscu. Tryb ten wprowadza możliwość kooperacji dla czterech graczy. Członkowie zabawy wcielają się wtedy w członków specjalnej grupy operacyjnej Intelligent Squad Alpha, który działa za liniami wroga. Zabawa polega na obronie wyznaczonych punktów na mapie przed nacierającymi falami wrogich Helghastów.

Killzone: Shadow Fall trafiło na półki sklepowe jeszcze w zeszłym roku i zostało bardzo wysoko ocenione przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 73 punkty. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Nowy Xbox One Bundle Pack zapowiedziany z grą Fallout 4

Microsoft chce wykorzystać premierę znakomitego Fallout 4 i wdrożyć na rynek zestaw...
Read More