Sony udostępniło dodatek Intercept do Killzone: Shadow Fall jako samodzielny tytuł

Firma Sony zdecydowała się na intrygujące zagranie, mianowicie udostępnienie dodatku kooperacyjnego Intercept do gry Killzone: Shadow Fall jako samodzielny produkt.

Killzone: Shadow Fall to aktualnie jedna z najładniejszych gier na konsolę PlayStation 4.
Killzone: Shadow Fall to aktualnie jedna z najładniejszych gier na konsolę PlayStation 4.

Tytuł otrzymał nie tak dawno dodatek umożliwiający rozgrywkę w kooperacji zatytułowany Intercept. Firma Sony zdecydowała się go udostępnić na platformie PlayStation Store jako samodzielną produkcję. Oznacza to, że aby uruchomić zabawę w kooperacji, nie będziecie potrzebowali podstawowej wersji gry. Produkt został wyceniony w wersji cyfrowej na kwotę 84 złotych.

Szerzej dodatek Intercept opisywaliśmy w tym miejscu. Tryb ten wprowadza możliwość kooperacji dla czterech graczy. Członkowie zabawy wcielają się wtedy w członków specjalnej grupy operacyjnej Intelligent Squad Alpha, który działa za liniami wroga. Zabawa polega na obronie wyznaczonych punktów na mapie przed nacierającymi falami wrogich Helghastów.

Killzone: Shadow Fall trafiło na półki sklepowe jeszcze w zeszłym roku i zostało bardzo wysoko ocenione przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 73 punkty. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Photo Mode zaprezentowany w Driveclub

Driveclub pojawi się tylko na konsoli PlayStation 4. Twórcy starają się podążać...
Read More