Sony udostępnia dziennik twórców The Order: 1886

The Order: 1886 to debiutancki projekt studia Ready At Dawn na nową konsolę Sony.  Warto przypomnieć, że studio odpowiedzialne za The Order: 1886 stworzyło dwie części God of War na przenośną konsolę Sony, czyli PlayStation Portable.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Firma Sony udostępniła dziennik twórców The Order: 1886, który zawiera w sobie również niepublikowane wcześniej fragmenty rozgrywki. Film dostarcza trochę informacji na temat produkcji Ready At Dawn. Możemy się dowiedzieć, że w grze podczas przerywników filmowych mogą występować sekwencje QTE(Quick Time Event). Ponadto dowiadujemy się jak postacie reagują na na wydarzenia podczas gry oraz jak działają poszczególne bronie. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery, która została ostatnio przesunięta na 2015 rok wszystko będzie działało tak jak zapowiadają twórcy oraz, że więcej opóźnień nie będzie. Wszyscy posiadacze PlayStation 4 zapewne już nie mogą się doczekać kiedy dostaną w swe ręce ten tytuł.

Kampania The Order: 1886 rozgrywa się w steampunkowej wersji wiktoriańskiego Londynu. Nie zobaczymy tu jednak obrazków, które znamy z kart podręczników od historii. Wszystko przez wydarzenia, które zmieniły świat. Jedno z nich miało miejsce kilkaset lat przed rozpoczęciem gry. Podczas tego wydarzenia grupka ludzi przechodzi dziwne mutacje, za sprawą której zyskują cechy bestii. Przez to dwa gatunki rozpoczynają miedzy sobą wojnę. Po stronie ludzi staję Zakon, który jest wzorowany na Rycerzy Okrągłego Stołu. Ludzie, którzy przynależą do tej jednostki stosują w walce substancję o dziwnych właściwościach, która nosi nazwę Czarna Woda. Leczy ona rany i spowalnia starzenie się, co powoduje tym, że ludzie przynależący do Zakonu mogą pełnić służbę przez setki lat. Drugim wydarzeniem była rewolucja technologiczna, która pozwoliła na innowacyjne wykorzystanie silników parowych, dzięki którym walka z mutantami stała się bardziej efektywna.

[dzięki- DualShockers]

More from Mikołaj Ciesielski

Evolve- mapy zawarte w DLC będą darmowe

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Za tytuł ten...
Read More