Sony szuka projektantów do pracy nad nowym IP

plejst

Nie mała ciekawostka wypłynęła z europejskiego obozu Sony. SCE London rozpisało długą listę ofert pracy, które mają skusić projektantów do nowego przedsięwzięcia na PlayStation 4.

Playstation-Banner

SCE London odpowiada za takie gry jak Wonderbook, Singstar czy rewolucyjnego, jak na swoje czasy, Eye Toy. Według ogłoszenia na oficjalnej stronie Sony Computer Entertainment London, koncern szuka programistów do pracy nad zupełnie nową marką zmierzającą na PlayStation 4. Producent jednocześnie podkreślił, iż szuka ludzi do pracy nad bardzo solidnym, wysokobudżetowym projektem. Na tym się jednak nie kończy. W Londynie koncern ma do zaoferowania aż dwadzieścia sześć etatów, a w Japonii, w oddziale Wordlwide Studios Shuhei Yoshida wspominał, że pracuje nad nową grą na PlayStation 4.

PlayStation 4 zostanie ostatecznie wydane w Japonii w 2014 roku. Ponieważ wielu japońskich fanów nie mają możliwości kupna konsoli, chciałbym powiedzieć, że DualShock 4 cudownie trzyma się w dłoniach! Wiem, bo sam jestem zaangażowany w produkcję tytułu PlayStation4.

Shuhei-Yoshida

Jak widać Sony wzięło się ostro do pracy. W przyszłym roku możemy spodziewać się mnóstwa ciekawych informacji, zapowiedzi i pierwszych, mocarnych gier na konsolę koncernu Sony. Na jaką Wy, zapowiedź czy też premierę, najbardziej czekacie?

Written By
More from konadmin

Diablo III na konsolach niemal pewne

„Naszym celem jest zrobienie gry, która będzie stworzona z myślą o konsolach....
Read More