Sony Santa Monica zapowie nowe gry na targach E3?

Sony Santa Monica to studio, które ma na swoim koncie między innymi serię God of War. Na nadchodzących targach E3 mogą oni zapowiedzieć nowe gry dla PlayStation 4. Firma pracuje aktualnie w trzech zespołach deweloperski.

God of War to wspaniała seria slasherów od studia Sony Santa Monica, która wspiera od kilku lat platformy Sony.
God of War to wspaniała seria slasherów od studia Sony Santa Monica, która wspiera od kilku lat platformy Sony.

W kuluarach branży dziennikarze zaczynają spekulacje na temat tego, co przywiozą na targi E3 studia deweloperski. Dotyczy to również firmy Sony Santa Monica, która od dłuższego czasu pracuje w trzech zespołach deweloperskich, ale jak dotąd nie ujawniono żadnej zapowiedzi.  Jeden z tych zespołów, dowodzony przez Stiga Assmussena, od dłuższego czasu pracował nad grą z gatunku RPG osadzoną w klimatach science-fiction. Jednakże wszystko wskazuje na to, że projekt został skasowany. Szkoda, ponieważ mogło z tego wyniknąć coś bardzo ciekawego.

Jednakże dwa kolejne zespoły od dłuższego czasu pracują nad grami wideo. Wszystko wskazuje na to, że jeden z tych tytułów to kolejna odsłona znanej i cenionej wśród graczy serii God of War, dzięki której wcielamy się w Kratosa. Jest więc bardzo prawdopodobne, że God of War 4, czy jakkolwiek gra miałaby się nazywać, zostanie ujawnione na tegorocznych targach E3. Jeżeli rozmawiamy o ostatnim projekcie, to jest to najprawdopodobniej nowe IP osadzone w świeżych klimatach. Sony Santa Monica z pewnością przywiezie do Los Angeles efekty swojej pracy. Jeżeli rozmawiamy o kalendarzu premiery, to spodziewałbym się raczej konkretnych informacji w przyszłym roku. Ten deweloper zazwyczaj wydaje gry na początku roku, a więc data marca 2015 jest całkiem prawdopodobna.

Oczywiście wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane na targach w Los Angeles. Tym niemniej coś jest na rzeczy, skoro bardzo ważne dla Sony studio pracuje aktualnie nad wieloma grami. Jaki tytuł tego studia chcielibyście zobaczyć najbardziej? 

[dzięki – Playingstation]
Written By
More from Patryk

Zobaczcie figurkę kolekcjonerską z gry Batman: Arkham Knight

Square Enix opublikowało zdjęcia oficjalnej figurki Batmana towarzyszącej wielkiej premierze gry Batman:...
Read More