Sony pyta graczy, co chcieliby zmienić w systemie PlayStation 4

Firma Sony na bieżąco rozwija swoją konsolę PlayStation 4. Oczywiście pamięta o dziedzictwie, jakie zostawiły poprzednie sprzęty i pragnie to konkretnie wykorzystać.

Koncern zdecydował się zapytać, co gracze chcieliby wprowadzić do najnowszej aktualizacji konsoli PlayStation 4. W przypadku każdej, kolejnej aktualizacji systemu konsoli w sieci można znaleźć mnóstwo opinii na temat prostych, ale pożądanych opcji i funkcjonalności, których Sony jeszcze nie wprowadziło. Teraz głos graczy może mieć znaczenie, bo japoński gigant zamierza otwarcie zapytać o to, co wprowadzi nowy patch.

Koncern zdecydował się skontaktować z wybranymi użytkownikami PlayStation Network i przeprowadzić z nimi ”sondę”. Najnowszy update może mieć znaczący wpływ na opinie graczy o systemie operacyjnym PlayStation 4 i wprowadzić kilka fajnych funkcjonalności. Gracze zostali zapytani o to, czy chcieliby:

  • klasyki z PSOne na PlayStation 4,
  • klasyki z PlayStation 2 na PlayStation 4,
  • możliwość tworzenia własnych folderów,
  • tapety z gier,
  • pobieranie awatarów,
  • zmianę identyfikatora na PSN.

To tylko niektóre z dostępnych opcji a samą ankietę możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Lista zaproponowanych zmian jest stosunkowo interesująca, bo przecież od samego początku dopytujemy się o klasykę z PlayStation i PlayStation 2, co z pewnością skusiłoby miliony osób na całym świecie. Update może ukazać się nawet z końcem tego roku. Czekamy na wyniki ankiety i decyzje Sony w tej sprawie.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/ps4-nowości.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/ps4-nowości-2.png”]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera gry w 2015?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to pełnoprawna odsłona serii, która...
Read More