Sony przygotowuje wielkie zapowiedzi na PlayStation Experience

Sony przygotowuje się do tegorocznej edycji imprezy PlayStation Experience. Ponoć japoński gigant ma wielkie zapowiedzi, które trzyma właśnie na ten event.

Firma Sony ujawniła informacje dotyczące kolejnej edycji imprezy PlayStation Experience, która będzie miała miejsce w dniach 5 – 7 grudnia. Trochę późno, ale ponoć japońska korporacja przygotowała mnóstwo istotnych zapowiedzi, które ujawni właśnie na tej imprezie.

Sony ujawniło, że podczas imprezy PlayStation Experience dojdzie do ”wielkich zapowiedzi”. Warto tylko przypomnieć, że w zeszłym roku na pierwszej tego typu imprezie zaprezentowano gameplay z gry Uncharted 4: A Thief’s End, jak również firma Capcom ujawniła światu grę Street Fighter 5.

Ciekaw jestem, co Japończycy przygotują dla nas tym razem. Na ich konferencji podczas targów E3 2015 ujawniono bombę atomową w postaci Final Fantasy VII. Jest wielce prawdopodobne, że zobaczymy kolejny trailer bądź też nowe informacje w tej sprawie.

Cóż, wypada zatem czekać na grudniową edycję imprezy PlayStation Experience z nadzieją na wielkie zapowiedzi. Sony z pewnością ma co pokazać, a to będzie ostatnia tak znacząca impreza growa roku 2015, więc tym bardziej trzymajmy kciuki.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27845/Sony-announces-PlayStation-Experience-2015-for-San-Francisco]

playstation-experience-2015

Written By
More from Patryk

Warcraft 4 zostanie zapowiedziane wkrótce?

W świecie Blizzard Entertainment nie ma rzeczy niemożliwych. Warcraft 4 może być...
Read More