Sony przygotowane na premierę PlayStation VR, są gry i konkretne plany na start

Sony jest przygotowane do startu nowej platformy do grania jaką jest PlayStation VR. Line-up gier jest już gotowy na start, a firma jest również przekonana o sile planu wydawniczego na późniejszy okres.

PlayStation VR ma otrzymać mocne wsparcie grami wideo już na samym początku obecności na rynku. Firma Sony jest przekonana, że przygotowano interesujący line-up gier wideo na gogle wirtualnej rzeczywistości wspierające konsolę PlayStation 4. Richard Marks, szef oddiału PlayStation Magic Lab poinformował nawet, że jego firma zapewni graczom bardzo różnorodny wybór produkcji. Pierwsze gry na PlayStation VR powinny zainteresować wszystkich sympatyków nowoczesnych technologii. Oto jego komentarz w tej sprawie:

”Jesteśmy teraz szczególnie skoncentrowani na grach wideo, więc w dniu debiutu będziemy posiadać naprawdę dobry zestaw produkcji na PlayStation VR. Będzie to prawdopodobnie bardzo różnorodna grupa, bo mamy kilka gier logicznych, trochę tytułów akcji takich jak chociażby London Heist oraz bardzo możliwe, że na rynek trafią również wyścigi. Trzeba zapewnić szeroki wachlarz pozycji dla naszej platformy, który zainteresuje wszystkich graczy.”

Pierwsze gry i ich oceny z pewnością zadecydują o początkowej sprzedaży gadżetu PlayStation VR. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że jego cena będzie oscylowała w okolicach ceny konsoli PlayStation 4, a więc to stosunkowo kosztowny sprzęt. Plan wydawniczy gier musi być zatem ciekawy i interesujący dla potencjalnego klienta, który wyda przecież nie małe pieniądze na PlayStation VR.

Najważniejsze jest to, aby nowa platforma w rzeczywistości dawała graczom nowe marki i nowe możliwości. Cena jest stosunkowo wysoka, ale koniec końców, zbliżamy się do małej rewolucji w branży gier wideo. Jak myślicie, czy wirtualna rzeczywistość będzie w stanie zawojować rynek gier wideo?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=bGKxR01YH3E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f7e93c8f1e9688010d3126″]

Written By
More from Patryk

Sony Santa Monica zapowie nowe gry na targach E3?

Sony Santa Monica to studio, które ma na swoim koncie między innymi...
Read More