Sony przygotowało markową odzież PlayStation dla Niej i dla Niego

Koncern Sony obchodził ostatnio jubileusz 20-lecia marki PlayStation na rynku. Z tej okazji przygotowano specjalną linię odzieżową dla graczy.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Japoński koncern Sony w porozumieniu z ekipą Insert Coin przygotował niesamowitą ofertę dla fanów PlayStation. Gracze, ale nie tylko, mogą od teraz składać zamówienia na niejako ekskluzywną linię odzieżową marki PlayStation, która pojawiła się w ofercie Insert Coin.

Popularny sklep wypuścił właśnie efekciarską linię odzieżową sygnowaną marką PlayStation. Do zakupienia jest zestaw bardzo fajnie zaprojektowanych, stylistycznych oraz po prostu modnych ubrań w klimacie PlayStation. Linia ubrań została zaprojektowana głównie ze względu na 20-lecie marki PlayStation na rynku, toteż poniższe zdjęcia powinny zmobilizować graczy do sięgnięcia do portfela.

Zakupić możecie koszulkę, konkretną bluzę oraz stylizowaną na pierwsze PlayStation torbę. Poniżej kilka zdjęć prezentujących rzeczone ubrania, jesteście zainteresowani?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/11/officially-licensed-playstation-20th-anniversary-apparel-available-for-pre-order-and-its-quite-stylish/]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – poznaliśmy lipcową ofertę?

W sieci pojawiły się pierwsze przecieki na temat oferty lipcowej PlayStation Plus....
Read More