Sony przygotowało dla nas jeszcze jedna wielką zapowiedź?

Koncern Sony w tym roku otrzyma jeszcze jedną wielką grę na PlayStation 4. Projekt na ten moment jest owiany tajemnicą. Tytuł powinien pojawić się z końcem roku.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Japoński gigant otrzymał na dniach Destiny, w kalendarzu premier widnieje również Driveclub, Project CARS (zapowiedź pod tym adresem) oraz kilka innych, niemniej ciekawych pozycji. Sony opublikowało informację, z której jasno wynika, że gracze otrzymają z końcem roku jeszcze jeden świetny tytuł.

Informacje na temat tajemniczego projektu napływają z magazynu MCV. To na jego łamach firma Sony opublikowała całkiem ciekawy kalendarzyk premier, gdzie jedna z pozycji została utajniona. Na poniższej ilustracji wyraźnie widać, że trzy pozycje nie zostały jeszcze opisane dokładną datą premiery, z czego jeden tytuł nie został zapowiedziany.

Czyżby japoński koncern szykował dla nas coś wielkiego? Od pewnego czasu w sieci piszę się na temat reedycji Beyond: Two Souls na PlayStation 4. Warto również wspomnieć, że ostatnio na Twitterze Hideo Kojima przedstawił tajemniczy napis ”Metal Gear Solid Collection 2014”. Miejmy nadzieję, że tajemniczy projekt zostanie ujawniony wkrótce. Jak zapatrujecie się na gry wybrane przez nas?

Jakiej zapowiedzi byście sobie życzyli?
Jakiej zapowiedzi byście sobie życzyli?
Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma być grą wymagającą i trudną

W sieci pojawił się bardzo ciekawy tekst dotyczący rozgrywki w Wiedźmin 3:...
Read More