Sony prezentuje nowy trailer PlayStation VR

W sieci pojawił się najnowszy trailer wirtualnej rzeczywistości w wykonaniu PlayStation VR. Gadżet jest już powoli szykowany do rynkowego debiutu a marketing przyśpiesza.

Sony zdecydowało się na publikację kolejnego trailera gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Marketing japońskiej korporacji powoli przyśpiesza i szykuje się do ofensywy. Nowy materiał wideo ma za zadanie zaprezentować gogle wirtualnej rzeczywistości w całości, które przecież nie tak dawno zostały oficjalnie przemianowane na PlayStation VR.

Poniższy filmik potwierdza ponadto datę wydania sprzętu, która planowana jest na pierwszą połowę 2016 roku. Niestety, na chwilę obecną Sony nadal nie wypowiada się o cenie sprzętu, nie ma mowy o chociażby orientacyjnej cenie. Oczywiście w sieci pojawiły się już przecieki na temat ceny PlayStation VR, według których gadżet ma kosztować tyle, co konsola PlayStation 4.

Dodatkowo w sieci pojawiły się również wypowiedzi oficjeli Sony na temat mocy obliczeniowej PlayStation VR i współpracy z konsolą PlayStation 4. Jak ujawnia Ram Madhavan z Sony, ponoć urządzenie otrzyma dodatkowy zastrzyk energii obliczeniowej od dodatkowego, zewnętrznego urządzenia nazywanego przez firmę Processing Unit. Zastosowanie dodatkowego urządzenia ma odciążyć konsolę stacjonarną i uwolnić dodatkowe zasoby mocy wykorzystane do generowania wysokiej rozdzielczości, wyjątkowego obrazu oraz trójwymiarowych tekstur.

Oczywiście nadal musimy czekać na oficjalny komunikat firmy Sony w sprawie ceny PlayStation VR. Plotki, plotkami, ale ciekaw jestem, czy Processin Unit wpłynie na cenę samych gogli. Ponoć ma nie wpłynąć, ale do momentu oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie będziemy niczego pewni.
[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=LMq8gQkljMw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f7e93c8f1e9688010d3126″]

Written By
More from Patryk

Wydawca Evolve jest zadowolony z wyników gry

Wydawca gry Evolve w postaci Take-Two jest zadowolony z wyników sprzedażowych. Tytuł...
Read More