Sony prezentuje nowe materiały filmowe z Driveclub

Driveclub to gra traktująca o grach wyścigowych, która zostanie włączona w subskrypcję PlayStation Plus, oraz sprzedawana oddzielnie. Za grę odpowiada firma Evolution Studios, która zamieściła w sieci kolejne materiały z rozgrywki.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Firma Sony opublikowała w sieci kolejne materiały z gry Driveclub. Na serwisie YouTube można je obejrzeć w skompresowanej jakości High Definition, ale jeżeli chcecie zobaczyć materiał bez jakiegokolwiek retuszu, to polecam odwiedzić oficjalną stronę PlayStation. Przejedziemy się niesamowitym wozem, bo Pagani Huayra po torze w kanadyjskim lesie. Autorzy gry potwierdzają, iż przejazd po tym torze oryginalnie zajął by około siedemnastu minut, ale na potrzeby zwiastuna czas ten skrócono do kilku minut. 

Muszę przyznać, że z każdym kolejnym materiałem ten tytuł coraz bardziej mnie do siebie zachęca. Poniższe wideo robi wrażenie pod względem otoczenia, które jest bogate w szczegóły, ale i wyraziste architektonicznie. Pamiętajcie że Driveclub będzie dostępny dla wszystkich za darmo poprzez PlayStation Plus. Znajdziemy tam 55 samochodów, 50 tras oraz pięć lokacji.

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Unity to nowy start narracyjny w serii

Assassin’s Creed Unity traktowane jest jako nowy start serii, swoiste odświeżenie tej...
Read More