Sony prezentuje nowe materiały filmowe z Driveclub

Driveclub to gra traktująca o grach wyścigowych, która zostanie włączona w subskrypcję PlayStation Plus, oraz sprzedawana oddzielnie. Za grę odpowiada firma Evolution Studios, która zamieściła w sieci kolejne materiały z rozgrywki.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Firma Sony opublikowała w sieci kolejne materiały z gry Driveclub. Na serwisie YouTube można je obejrzeć w skompresowanej jakości High Definition, ale jeżeli chcecie zobaczyć materiał bez jakiegokolwiek retuszu, to polecam odwiedzić oficjalną stronę PlayStation. Przejedziemy się niesamowitym wozem, bo Pagani Huayra po torze w kanadyjskim lesie. Autorzy gry potwierdzają, iż przejazd po tym torze oryginalnie zajął by około siedemnastu minut, ale na potrzeby zwiastuna czas ten skrócono do kilku minut. 

Muszę przyznać, że z każdym kolejnym materiałem ten tytuł coraz bardziej mnie do siebie zachęca. Poniższe wideo robi wrażenie pod względem otoczenia, które jest bogate w szczegóły, ale i wyraziste architektonicznie. Pamiętajcie że Driveclub będzie dostępny dla wszystkich za darmo poprzez PlayStation Plus. Znajdziemy tam 55 samochodów, 50 tras oraz pięć lokacji.

Written By
More from Patryk

inFamous: First Light – pojawiły się pierwsze oceny samodzielnego dodatku

W sieci pojawiają się już pierwsze oceny samodzielnego dodatku First Light do...
Read More