Sony prezentuje konsolę PlayStation 4 Destiny: The Taken King Limited Edition

Sony przygotowało i zaprezentowało najnowszy zestaw PlayStation 4 wraz z grą Destiny: The Taken King. Jeżeli jeszcze nie posiadacie nowej konsoli, to polecam się zainteresować.

Oficjalny blog PlayStation jest dziś źródłem informacji na temat najnowszego zestawu konsoli PlayStation 4 wraz z grą Destiny. Nowy bundle pack wygląda znakomicie i zawiera w sobie grę Destiny: The Taken King.

Już 15 września srebrny zestaw z specjalnymi logotypami z gry Bungie. The Taken King Legendary Edition zawiera pełną fizyczną wersję Destiny, dwa dodatki DLC oraz The Taken King. Samo urządzenie otrzyma grafikę prezentującą mapę kosmosu, która na obudowie PlayStation 4 prezentuje się znakomicie.

Oczywiście Sony przygotowało dwie wersje kolorystyczne dla zainteresowanych. Jeżeli tylko ktoś z Was nie jest zainteresowany srebrną wersją PlayStation 4, to możecie kupić również czarną edycję.

Sprzęt możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach w wysokiej rozdzielczości. Bundle pack będzie dostępny w limitowanej ilości, zatem powinniście się spieszyć z decyzją o zakupie.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/destiny-taken-king-limited-edition-ps4.html]

ps4 destiny bundle

Written By
More from Patryk

Wiemy kiedy pojawi się First Light, pierwszy dodatek do inFamous: Second Son

inFamous: Second Son to trzecioosobowa gra akcji z otwarty światem, która ukazała...
Read More