Sony prezentuje gry ekskluzywne dla PlayStation na rok 2015

Firma Sony przygotowała niezwykle interesującą ofertę dla graczy na rok 2015. Lista ekskluzywnych tytułów jest długa i bardzo pozytywna, sprawdźcie krótką ich prezentację.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Rok 2015 dla właścicieli konsol PlayStation będzie bardzo interesujący. Otrzymają oni kilka ekskluzywnych gier na systemy PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Oczywiście najgorętsze superprodukcje pojawią się na PlayStation 4, ale również gry niezależne, lub też mniejsze projekty, które pojawią się na starszych konsolach japońskiego giganta są godne Waszej uwagi.

Japońska korporacje zdecydowała się zmontować zestawienie piętnastu najciekawszych ich zdaniem gier ekskluzywnych. Wśród nich znajdują się takie hity jak Uncharted 4: A Thief’s End, Bloodborne czy też polski akcent w postaci The Vanishing of Ethan Carter.

Oczywiście jest to zestawienie zmontowane na podstawie gier, które najpewniej pojawią się w roku 2015 na rynku. Do grona niezwykle interesujących gier na systemach PlayStation warto również dorzucić takie marki jak Gran Turismo 7, Final Fantasy XV czy też Tekken 7. Ostatnie pozycje są jednak niepotwierdzone, nie znamy ich dat debiutów, ale również czekamy z niecierpliwością!

Written By
More from Patryk

Tapety na pulpit Twojego telefonu z gry Star Wars Battlefront

Electronic Arts udostępniło mnóstwo tapet na pulpit smartphone’a, aby każdy mógł nosił...
Read More