Sony prezentuje Drivelub w wersji PlayStation Plus (wideo)

Driveclub będzie dostępne w specjalnej wersji PlayStation Plus Edition. W sieci udostępniono materiał wideo, który naświetla zawartość tej edycji gry.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Sony postanowiło zamieścić w sieci promocyjny materiał Driveclub w wersji PlayStation Plus Edition. Filmik przedstawia głównie trasy, wyścigi, samochody oraz urywki rozgrywki, czyli z grubsza wszystko to, co otrzymają zainteresowani abonenci PlayStation Plus.

Poniższe nagranie pozwala rzucić okiem na rozgrywkę właściwą. Menu w Driveclub zaprojektowano bardzo efektownie, przejrzyście i stylistycznie. Autorzy przygotowali dla graczy mnóstwo atrakcji w postaci różnorakich wyścigów. Filmik pozwala również sprawdzić w jaki sposób wybieramy samochody, jakie modele będą dostępne w grze, jak również zarządzanie nasza karierą kierowcy wyścigowego.

Gra trafi również do klasycznej sprzedaży. Tytuł pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu właśnie w wersji PlayStation Plus Edition oraz pudełkowej. Długo czekaliśmy na ten tytuł, ale teraz od wielkiej premiery dzielą nas tylko dni.

Written By
More from Patryk

Watch Dogs to ostatnia duża produkcja na Nintendo Wii U

Firma Ubisoft stwierdziła mniejsze zainteresowanie dojrzałymi grami na Wii U. Watch Dogs...
Read More