Sony prezentuje Drivelub w wersji PlayStation Plus (wideo)

Driveclub będzie dostępne w specjalnej wersji PlayStation Plus Edition. W sieci udostępniono materiał wideo, który naświetla zawartość tej edycji gry.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Sony postanowiło zamieścić w sieci promocyjny materiał Driveclub w wersji PlayStation Plus Edition. Filmik przedstawia głównie trasy, wyścigi, samochody oraz urywki rozgrywki, czyli z grubsza wszystko to, co otrzymają zainteresowani abonenci PlayStation Plus.

Poniższe nagranie pozwala rzucić okiem na rozgrywkę właściwą. Menu w Driveclub zaprojektowano bardzo efektownie, przejrzyście i stylistycznie. Autorzy przygotowali dla graczy mnóstwo atrakcji w postaci różnorakich wyścigów. Filmik pozwala również sprawdzić w jaki sposób wybieramy samochody, jakie modele będą dostępne w grze, jak również zarządzanie nasza karierą kierowcy wyścigowego.

Gra trafi również do klasycznej sprzedaży. Tytuł pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu właśnie w wersji PlayStation Plus Edition oraz pudełkowej. Długo czekaliśmy na ten tytuł, ale teraz od wielkiej premiery dzielą nas tylko dni.

Written By
More from Patryk

Resident Evil Remake – porównajmy oryginał z reedycją

Firma Capcom opublikowała w sieci nowe screeny z gry Resident Evil Remake....
Read More