Sony potwierdza zestaw PlayStation 4 wraz The Last of Us Remastered w Europie

Firma Sony potwierdziła wypuszczenie na europejski rynek zestawu PlayStation 4 wraz z grą The Last of Us Remastered. Bundle pack dostępny będzie również w Polsce.

PlayStation to niezwykle popularna marka wśród graczy. Pierwsza konsola trafił na rynek w 1994 i zrewolucjonizowała go.
PlayStation to niezwykle popularna marka wśród graczy. Pierwsza konsola trafił na rynek w 1994 i zrewolucjonizowała go.

Polski oddział firmy Sony ujawnił bardzo ciekawe informacje dotyczące konsoli PlayStation 4. Powołując się na doniesienie rodzimego Eurogamera uprzejmie donoszę, iż w Polsce dostępny będzie zestaw konsoli z grą The Last of Us Remastered

W skład zestawu wejdzie oczywiście konsola PlayStation 4, kontroler Dualshock 4, okablowanie, oraz gra The Last of Us Remastered. Całość została wyceniona w Europie na kwotę 430 euro, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 1790 złotych. Co ciekawe, wydawca zastanawia się nad wystosowaniem zniżki dla wszystkich tych, którzy są w posiadaniu oryginalnej wersji gry na PlayStation 3.

Premierę odświeżonej wersji gry zaplanowano na 29 sierpnia tego roku. Tytuł ma działać w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Lepsza rozdzielczość to nie wszystko, co gra ma do zaoferowania. Modele postaci zostały dopracowane, poprawiono efekty cząsteczkowe, oświetlenie oraz cieniowanie. Poniżej możecie rzucić okiem na zdjęcie zestawu, oraz zwiastun, który porównuje obie wersje gry Naughty Dog. Jesteście zainteresowani takim ”bundlen”?

Zestaw PlayStation 4 wraz z grą The Last of Us Remastered.
Zestaw PlayStation 4 wraz z grą The Last of Us Remastered.

Written By
More from Patryk

Titanfall pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4

Firma Electronic Arts po raz kolejny wypowiada się na temat przyszłości marki...
Read More