Sony dementuje ostatnie informacje – Watch Dogs nie będzie działać w 1080p

Watch Dogs to gra firmy Ubisoft, która trafi na rynek już pod koniec maja. Tytuł jest przygotowywany z myślą o wszystkich platformach, ale na PlayStation 4 miał on osiągnąć rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę.

Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.
Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.

Jeszce kilka dni temu Sony informowało publikę o natywnych rozdzielczościach gry Watch Dogs na konsoli PlayStation 4. Od dłuższego czasu wiadomo, iż jest to najbogatsza wersja w detale, a jej rozdzielczość miała wynosić 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Niestety, Sony dzisiaj wycofało się z tych obietnic, tym niemniej potwierdziło, iż gra Ubisoftu wygląda najlepiej na ich platformie. Z kolei jeżeli mowa o konsoli Microsoftu, to tam udało się wycisnąć 900p oraz 30 klatek na sekundę. Kilka redakcji zaczęło dopytywać Sony, jakie jest ich oficjalne stanowisko w tej sprawie, po czym japoński gigant poprosił o zdementowanie plotek iż gra będzie działała w najwyższych rozdzielczościach. Szkoda.

Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 27 maja.Watch_Dogs to innowacyjna gra studia Ubisoft znanego głównie z serii Assassin’s Creed. W grze wcielimy się wAidena Pearce’a, który potrafi włamać się do każdego systemy komputerowego w mieście. Ubisoft zainwestowało ogromne pieniądze w produkcję, oraz marketing tego tytuły. Premiera nastąpi już 27 maja, a więc za kilkanaście dni osobiście przekonamy się, czy warto było tak długo czekać. Jak myślicie, warto było?

[dzięki – Videogamer]

Written By
More from Patryk

Volkswagen Polo R na nowym zwiastunie gry WRC 5

W tym roku fani gier motoryzacyjnych nie powinni narzekać. Na PlayStation 4...
Read More