Sony chwali się najnowszym tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4

Bloodborne to bez wątpienia kolejna świetna gra ze stajni From Software. Sony chwali się swoim najnowszym tytułem ekskluzywnym za pomocą niespełna dwuminutowego materiału.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Jeśli ktokolwiek myślał, że Bloodborne zawiedzie oczekiwania graczy, to był w ogromnym błędzie. Najnowsze dzieło From Software zbiera znakomite oceny, a średnia ocen na serwisie Metacritic wynosi 92/100, co jest wyniki wręcz fenomenalnym, a już na pewno jeśli brać pod uwagę gry z ósmej generacji konsol.

Sony doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jaki wspaniały tytuł zasilił ich bibliotekę. Z tej okazji do sieci trafił materiał wideo, którym głównym celem jest uświadomienie wszystkich, że Bloodoborne, to najlepsza gra ósmej generacji konsol.

Materiał skupia się głównie na ocenach oraz krótkich komentarzach co do nich. Oczywiście nietrudno zgadnąć, że wśród ocen, które pojawiły się w materiale próżno szukać tych, które są niższe niż 9.

Bloodborne jest tytułem ekskluzywnym PlayStation 4. Premiera najnowszego dzieła Form Software miała miejsce tydzień temu.

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4- do sieci trafiły pierwsze oceny gry!

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More