Sony Bend, producenci legendarnego Syphon Filter pracują nad gra na PlayStation 4

W rozmowie z redakcją Gamastura niejaki John Garvin ze studia Sony Bend powiedział, że pracują oni nad nową grą na PlayStation 4. Ekipa ma na swoim koncie legendarną markę Syphon Filter.

Na przestrzeni nadchodzących miesięcy gracze mogą spodziewać się wielu wysokobudżetowych oraz ekskluzywnych gier na PlayStation 4!
Na przestrzeni nadchodzących miesięcy gracze mogą spodziewać się wielu wysokobudżetowych oraz ekskluzywnych gier na PlayStation 4!

Producenci marki Syphon Filter pracują aktualnie nad nową grą wysokobudżetową na PlayStation 4. Studio Sony Bend współpracuje ściśle z firmą Epic Games, która udostępniła twórcom popularnego Syphon Filter swój nowatorski silnik graficzny Unreal Engine 4.

Nie ma absolutnie mowy o domniemanej kontynuacji Syphon Filter, bowiem twórcy z Sony Bend aktualnie nie ujawniają swojej superprodukcji. Gracze mogą się tylko domyślać, o grę jakiego typu chodzi. Sami twórcy wypowiedzieli się na temat swojej gry na łamach serwisu Gamasutra.

Ekipa określa swoją grę, jako ”prawdziwe next-genowe” doświadczenie. Z redakcją Gamasutra na temat gry rozmawiał dyrektor kreatywny John Garvin z Sony Bend.

”Jesteśmy przekonani, że gdy gracze zobaczą ten tytuł, to będzie dla nich szok. My możemy się pochwalić jedynie, że ten produkt pochodzi z naszego studia. Przygotowaliśmy w procesie produkcji kilka interesujących innowacji, które powinny, od strony technicznej, pobudzić do życia.” – John Garvin

Studio Sony Bend wcześniej odpowiadało za świetną serię Syphon Filter, która swoje najlepsze lata ma już jednak za sobą. W późniejszym okresie zespół pracował głównie nad przenośnymi wersjami Uncharted. Więcej informacji na temat tej wysokobudżetowej pozycji na PlayStation 4 powinniśmy poznać wkrótce.

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/sony_bend_looking_to_push_ps4_somewhere_its_never_been_before_with_unannounced_game.html]

Zagralibyście w nową, w pełni next-genową odsłonę Syphon Filter na PlayStation 4?
Zagralibyście w nową, w pełni next-genową odsłonę Syphon Filter na PlayStation 4?
Written By
More from Patryk

Oryginalny Fallout odtworzony w Fallout: New Vegas

Fallout był grą oryginalną i odkrywczą w momencie swojego debiutu, dziś niewiele...
Read More