Sonic Boom trafi na rynek w dwóch wersjach na Wii U oraz 3DSa

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Sonic Boom. Tytuł trafi na Nintendo Wii U oraz 3DSa, pojawił się nawet pierwszy gameplay.

Pierwsza odsłona przygód Sonica, niebieskiego jeża firmy Sega, trafiła na rynek w roku 1991.
Pierwsza odsłona przygód Sonica, niebieskiego jeża firmy Sega, trafiła na rynek w roku 1991.

Włodarze firmy Sega poinformowali graczy o projekcie Sonic Boom, a więc kolejnej odsłony przygód niebieskiego jeża, która trafi tylko na Nintendo Wii U oraz 3DS. Właściciele konsol giganta z Kioto mają powody do zadowolenia. Na tych konsolach jeszcze w tym roku pojawi się Sonic Boom: Rise of the Lyric oraz Shattered Crystal.

Pierwsza z nich to pozycja przeznaczona dla Wii U, która swoją charakterystyką ma przypominać ostatnie odsłony serii. Będzie to gra w pełni trójwymiarowa, zawierająca dynamiczne efekty oraz znanych nam bohaterów. Shattered Crystal jest klasycznym powrotem do czasów pierwszych odsłon marki, gdzie sterowaliśmy naszymi bohaterami w klimatach 2D. Obydwie części pozwolą nam się wcielić w tych samych bohaterów, a więc Sonica, Tailsa, Knucklesa oraz Amy i Sticksa.

Jest to ostatnia gra, dzięki której SEGA realizuje umowę podpisaną z Nintendo. Na mocy tego porozumienia niebiescy mieli wydać trzy gry z tej serii na platformach Big N. Grupka bohaterów trafia na nieznany, starożytny ląd, w którym stawią czoło nieznanemu niebezpieczeństwu. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy opublikowany gameplay, wygląda całkiem przekonująco.

Written By
More from Patryk

Jutro dostaniemy demo gry Sebastien Loeb Rally Evo

Gry rajdowe są coraz popularniejsze i nie zamierzają poddawać się w walce...
Read More