Sonic Boom trafi na rynek w dwóch wersjach na Wii U oraz 3DSa

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Sonic Boom. Tytuł trafi na Nintendo Wii U oraz 3DSa, pojawił się nawet pierwszy gameplay.

Pierwsza odsłona przygód Sonica, niebieskiego jeża firmy Sega, trafiła na rynek w roku 1991.
Pierwsza odsłona przygód Sonica, niebieskiego jeża firmy Sega, trafiła na rynek w roku 1991.

Włodarze firmy Sega poinformowali graczy o projekcie Sonic Boom, a więc kolejnej odsłony przygód niebieskiego jeża, która trafi tylko na Nintendo Wii U oraz 3DS. Właściciele konsol giganta z Kioto mają powody do zadowolenia. Na tych konsolach jeszcze w tym roku pojawi się Sonic Boom: Rise of the Lyric oraz Shattered Crystal.

Pierwsza z nich to pozycja przeznaczona dla Wii U, która swoją charakterystyką ma przypominać ostatnie odsłony serii. Będzie to gra w pełni trójwymiarowa, zawierająca dynamiczne efekty oraz znanych nam bohaterów. Shattered Crystal jest klasycznym powrotem do czasów pierwszych odsłon marki, gdzie sterowaliśmy naszymi bohaterami w klimatach 2D. Obydwie części pozwolą nam się wcielić w tych samych bohaterów, a więc Sonica, Tailsa, Knucklesa oraz Amy i Sticksa.

Jest to ostatnia gra, dzięki której SEGA realizuje umowę podpisaną z Nintendo. Na mocy tego porozumienia niebiescy mieli wydać trzy gry z tej serii na platformach Big N. Grupka bohaterów trafia na nieznany, starożytny ląd, w którym stawią czoło nieznanemu niebezpieczeństwu. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy opublikowany gameplay, wygląda całkiem przekonująco.

Written By
More from Patryk

Street Fighter V – kilkuminutowy gameplay trafił do sieci

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący rozgrywkę ze Street Fighter V....
Read More