Snoop Dogg pojawi się w Call of Duty: Ghosts

Najpierw Predator, gwiazda kina, a teraz Snoop Dogg. Infinty Ward nie zwalnia tempa. Zapewne wielu graczy zastanawia się, kto jeszcze pojawi się w najnowszej odsłonie Call of Duty, wydanej na konsole starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste. 

Snoop Dogg nie pojawi się jednak wizualnie w grze. Użyczy jedynie swego głosu w trybie multiplayer. Paczka zawierająca głos słynnego rapera trafi na Xbox Live już 22 kwietnia i będzie kosztować 3 dolary. Wszystkie kwestie, które są wypowiadane podczas rozgrywki zostaną zastąpione przez teksty Snoop Dogga. Nieoficjalnie twórcy planują także wydać paczkę, gdzie swego głosu użyczy jeden z byłych członków Marines, znany z filmu “Full Metal Jacket”, R. Lee Ermey. DLC zawierające głos Snoop Dogga trafi na razie wyłącznie do posiadaczy konsol od Microsoftu, czyli Xboxa 360 oraz Xboxa One.

Call of Duty: Ghosts to dziesiąta odsłona słynnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Fabuła w Call of Duty: Ghosts przedstawia wizję świata niepodległej przyszłości, gdzie Stany Zjednoczone straciły status mocarstwa. Za fabułę w grze odpowiedzialny był Stephen Gaghan, który napisał scenariusze do takich filmów jak “Regulamin zabijania” czy “Traffic”.  W głównej kampanii kierujemy członkiem elitarnej grupy wojskowej zwanej Duchami. W najnowszej odsłonie serii twórcy postarali się połączyć elementy znane z poprzednich odsłon, jak i dodać nowe rozwiązania. Jedną z innowacji jest obecność psa, który jest członkiem oddziału. Potrafi on nie tylko pokonywać wrogów, ale również odwracać ich uwagę czy rozpoznać teren. Dużą uwagę skupiono również na trybie multiplayer, który został wzbogacony o cztery nowe tryby(Cranked, Search & Rescue, Squad, Extinction), zmieniono również system perków, który wpływa na osiągnięcia na polu walki. Tytuł ten wyprodukowany został przez studio Infinity Ward, a premiera miała miejsce 5 listopada ubiegłego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

“Gotham jest moje”- sprawdźcie najnowszy zwiastun Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More