Sniper III: Afrika z datą premiery dla konsol i PC

Sniper Elite III: Africa ukaże się zarówno na PlayStation 3 i Xboksie 360, konsole nowej generacji, jak również komputerach osobistych. Studio Rebellion podało do publicznej informacji oficjalną datę premiery gry.

Sniper Elite III

 

Studio Rebellion podało do oficjalnej informacji datę premiery Sniper Elite III: Africa. Gra trafi na wiele platform, w tym PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4, Xbox One, jak również komputery osobiste. Datę premiery ustalono na 27 czerwca w Wielkiej Brytanii. Jeżeli jesteście zainteresowanie, to już teraz możecie zakupić grę w oficjalnym sklepiku producenta. Na transakcji zaoszczędzicie wtedy nawet do 20% ceny wyjściowej. Myślę że warto jednak poczekać na oficjalną ofertę rodzimych sklepów. 

Sniper Elite III: Africa to kontynuacja znanej i cenionej serii od studia Rebellion. Do tej pory mieliśmy okazję uczestniczyć w działaniach tylko na terenie Europy. Tym razem jednak autorzy porzucili lokacje na starym kontynencie, na rzecz osadzenia kampanii na terenach Afryki. Zmianie nie uległa natomiast postać głównego bohatera, jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla dowództwa amerykańskich sił zbrojnych. Gra oparta jest o tryb dla pojedynczego gracza, który oferuje szereg misji do wykonania. Jak doskonale wiecie, w każdej odsłonie chodzi o eliminowanie konkretnych celów na mapie. Nie inaczej jest w Sniper Elite III: Africa, z tą jednak różnicą, że zmienia się teatr działań. Lokacje w Afryce dają o wiele więcej możliwości na przygotowanie się do ataku. W tej odsłonie serii wraca tak lubiana przez graczy mechanika oddawania strzałów i zabójczo efektowna kamera monitorująca tor lotu kuli (bullet-cam). 

546925137

Sympatycy gatunku gier akcji z ujęciem kamery zza pleców bohatera mogą być pewni porządnej porcji kodu. Africa nie wprowadzi wielu nowości, ale poszerzy teatr działań i otworzy przed nami szereg nowych możliwości. Niestety, twórcy z Rebellion nie podzielili się z nami nowymi materiałami wideo. Czekamy na rozwój sytuacji, jesteście zainteresowani?

 

 

Written By
More from Patryk

Jak powstawało Halo 5: The Sprint, czyli beta Halo 5: Guardians?

Tworzenie nowej gry z serii Halo to nie takie łatwe, jak się...
Read More