Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na rynku w 2016

Gra ma pojawić się na rynku w 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One o komputerach osobistych. Tytuł dostał budżet podobny do Lords of the Fallen.

Sniper: Ghost Warrior 3 to najnowsze przedsięwzięcie firmy CI Games, która potwierdziła, że gra otrzymała spory budżet. Finanse porównywane są z produkcją Lords of the Fallen, a więc i nadzieje rosną.

”Premierę Snipera 3 planujemy za około rok, czyli w drugim kwartale 2016 r. lub na przełomie drugiego i trzeciego kwartału . Jeśli chodzi o koszt produkcji, to będzie zbliżony do kosztów wyprodukowania Lords of the Fallen lub nieco wyższy. Budżet marketingowy będzie ustalony na kilka miesięcy przed premierą .” – Marek Tymiński, PAP.

CI Games zapewnia, że najnowsza odsłona gry na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych zapewni mnóstwo wrażeń. Przesiadka na nowe konsole to uwolnienie nowych możliwości i energii, a więc Sniper: Ghost Warrior 3 naturalnie będzie bardziej rozbudowane.

Gra ma pozwolić na stosunkowo dużą dowolność w doboru ścieżki do celu. Sniper: Ghost Warrior 3 zostanie umieszczone w quasi – otwartym świecie podczas każdej z misji, a więc to gra będzie decydował, jaki będzie jej przebieg.

Już pierwszy trailer Sniper: Ghost Warrior 3 potwierdza, że gra posiada bardzo wysokiej jakości grafikę. Teraz tylko trzymać kciuki za CI Games, aby rozgrywka również stanowiła o sile tej produkcji.

sniper-ghost-warrior

Written By
More from Patryk

Zachwycające grafiki z gry Deus Ex Universe

Square Enix we współpracy z koncernem AMD opracowali niezwykłą oprawę graficzną w...
Read More