Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na rynku w 2016

Gra ma pojawić się na rynku w 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One o komputerach osobistych. Tytuł dostał budżet podobny do Lords of the Fallen.

Sniper: Ghost Warrior 3 to najnowsze przedsięwzięcie firmy CI Games, która potwierdziła, że gra otrzymała spory budżet. Finanse porównywane są z produkcją Lords of the Fallen, a więc i nadzieje rosną.

”Premierę Snipera 3 planujemy za około rok, czyli w drugim kwartale 2016 r. lub na przełomie drugiego i trzeciego kwartału . Jeśli chodzi o koszt produkcji, to będzie zbliżony do kosztów wyprodukowania Lords of the Fallen lub nieco wyższy. Budżet marketingowy będzie ustalony na kilka miesięcy przed premierą .” – Marek Tymiński, PAP.

CI Games zapewnia, że najnowsza odsłona gry na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych zapewni mnóstwo wrażeń. Przesiadka na nowe konsole to uwolnienie nowych możliwości i energii, a więc Sniper: Ghost Warrior 3 naturalnie będzie bardziej rozbudowane.

Gra ma pozwolić na stosunkowo dużą dowolność w doboru ścieżki do celu. Sniper: Ghost Warrior 3 zostanie umieszczone w quasi – otwartym świecie podczas każdej z misji, a więc to gra będzie decydował, jaki będzie jej przebieg.

Już pierwszy trailer Sniper: Ghost Warrior 3 potwierdza, że gra posiada bardzo wysokiej jakości grafikę. Teraz tylko trzymać kciuki za CI Games, aby rozgrywka również stanowiła o sile tej produkcji.

sniper-ghost-warrior

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED koncentruje się na rozgrywce, kwestia rozdzielczości jest zamknięta

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się poświęcić pozostały czas do...
Read More
 • Włodek P

  Z tego co widać to póki co można powiedzieć że CI Games stara się aby nowa gra Sniper: Ghost Warrior 3 była grą dużo lepszą od poprzednich jej części. Dev diary bardzo fajny, to że debiut gry będzie w przyszłym roku to na pewno jest bardzo dobra informacja dla takich ludzi jak ja. Po prostu czekam na tą grę.

  • Czesław Ziobro

   Zanosi się że lepsza będzie, tak czuję z tego co widze:) a widzę, że co rusz coś nowewgo wypływa, terazz termin, trochę moim zdaniem odległy jak na moje wymagania i nie wiem czy też ne możliwości. Liczyłem jednak na początek przyszłego roku. No ale mówi się trudno i czeka się dalej. Ważne, że coś wiadomo bliżej. Coraz więcej widac screenów, recenzji, Sniper coraz w nich bardziej smakuje. No to jazda CIG do roboty, bo się tu czeka. Na quasi-OS tym bardziej.

   • Włodek P

    Przecież od dawna było wiadomo że na początku 2016 to raczej ta gra nie wyjdzie. Ja bym obstawiał że na spokojnie coś ok czerwca. Nie ma co się spinać, lepiej poczekać te kilka miesięcy i dostać dopracowaną grę. Tutaj właśnie podoba mi się że nie mówią dokładnego terminu premiery, jak skończą to gra się ukaże:)

    • Czesław Ziobro

     Komu było wiadomo, temu było wiadomo, że nie na początku:) Zresztą gdzie czytałem, że niby początek przyszłego roku, może czas na zmianę kontaktówek:)? Mam jeszcze kilka innych zajęć, niż aż tak dokładne śledzenie „przedpłat na zapowiedzi premier”. Czy unikanie podania dokładnego terminu to gwarancja pełnego dopracowani i zapięcia na ostatni guzik? No mam nadzieję. A nadzieja umiera ostatnia i nie musi być matką głupców, bo np. wynalazków;)

     • Sammaelowicz

      Z tego co wiadomo to ma być w drugiej połowie 2016 roku, I szczerze powiedziawszy lepiej jak nie podają konkretnej daty premiery bo nie ma w ten sposób hejtu że przekładają premierę itd. na osłodę warto zobaczyć jak sama gra wygląda:) http://uk.ign.com/videos/2015/07/17/sniper-ghost-warrior-3-developer-commentary ; osobiście chce ją mieć już teraz ale niestety trzeba czekać.

     • Czesław Ziobro

      Masz:) to ci się będzie lepiej czekało, jak sądzę. Filmik z e3, miłęj zabawy [honorarium za dystrybuowanie filmików pobieram pod koniec miesiąca, płatne w jenach na moje konto na Bahamach:) https://www.youtube.com/watch?v=sgRdJmBa95o

 • Czesław Ziobro

  Sam sobie odpowiem:)) co mi szkodzi, poszperałem i znalazłem. https://www.youtube.com/watch?v=hqsVy690Jnw Ciekawy wywiad z Alkiem S. spora część moich wątpliwości juz pozamiatana.

  • Rahim

   Dzięki Ci za ten wywiad, to jest mocne źródło informacji! Na razie nie było za wiele informacji, ale to co było tu pokazane, teraz mnie uspokoiło, mogę czekać, oglądać gameplay-e i patrzeć jak zmienia się grafika, bo to co będzie esencją tej gry już została tu powiedziana. Kurde ale się zajarałem!! No i ten zmysł snajpera, coś fajnego coś z pomysłem, widać że CiGames nie chce stworzyć kolejnego shootera, chce stworzyć coś co pozostanie w pamięci nie tylko grafiką, ale sposobem walki, to mi się podoba!

   • Czesław Ziobro

    Nie ma za co, do usług:) tym bardziej w takim przypadku.ten zmysł, czy instynkt – to może być to, co tygrysy wiadomo co. Kolejny shooter nein? A pewnie, bo to już nudne jest. Mnie najbardziej ciagnie dochodzenie do strzału a nie samo pociąganie za spust. to nie jarmark i strzelniczka na kółkach.

    • Marlena Woyetz

     Tutaj macie chłopaki jeszcze jeden całkiem, całkiem ciekawy materiał. Sam filmik specjalnie nie wymiata, ale 1) warto zebrac do kupy z tym wywiadem co tu juz jest linkowany, 2) warto posłuchac co TU gada się w tle – jest parę nowych wieści. Może po tym szwabskim gamescomie się podobnych rzeczy namnoży, czas pokaże, oby. http://uk.ign.com/videos/2015/07/17/sniper-ghost-warrior-3-developer-commentary

 • scream4judas

  No generalnie wywiad bardzo ciekawy, mam tylko nadzieję, że to nie słowa na wiatr, tylko sprostają zadaniu, bo postawili sobie naprawdę poważne wymagania. Gra zapowiada się piękna i oby otwarty świat zahulał bez pudła!

 • Sammaelowicz

  Raczej nie, Po ostatnim tytule (Lords of the Fallen) znowu by musieli odrabiać prace domowe we wakacje a tego raczej nie chcą:) LOTF wyszedł im bardzo dobrze jak na pierwszy raz:) A SGW teraz jako trzecia odsłona a tak naprawdę to śmiało można powiedzieć że jako druga odsłona na tym silniku ma ogromne możliwości. Już teraz porównują go do FarCry4 a co będzie jak będzie jego premiera, skoro teraz to tylko pre-alpha?! Liczę na tan tytuł.

  • Czesław Ziobro

   Też liczę. A tak na marginesie – te porównania do do FarCry4 to zasadne? I w jakim s ensie , w jakiej sferze ściślej mówiąc, jest porównywany? na- bo trójka to kobieta. [to akurat nie wpłynie na moje podejście do trójki, tak z ciekawości pytam. bezinteresownie]

  • scream4judas

   Ja też bardzo lubię LOTF. Tym bardziej czekam nie tylko na SGW, ale i na LOTF2, który ma się ukazać (o ile mnie pamięć nie myli) rok później. I zgadzam się – podobieństwo graficzne do FC jest spore.