Sniper Ghost Warrior 3 – sprawdźcie prezentację z komentarzem twórców

Sniper Ghost Warrior 3 to jedna z najważniejszych gier w aktualnym kalendarzu wydawniczym firmy CI Games. Tytuł został ostatnio zaprezentowany, a filmik z tego wydarzenia jest już na YouTube.

Pierwsza prezentacja Sniper Ghost Warrior 3, która do tej pory pokazywana była tylko prasie i przedstawicielom branży, jest już dostępna na oficjalnym kanale YouTube CI Games.

Komentarz Jessa Lebow, który nad grą pracuje jako Lead Narrative Designer, dostarcza wielu cennych informacji na temat najnowszej produkcji warszawskiego studia.

Prezentowane na tegorocznym E3 demo spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Wzmocnione tak pozytywnym odbiorem gry CI Games szykuje się właśnie do Gamescomu, największych i najważniejszych targów branżowych w Europie. Za zamkniętymi drzwiami pokazywane będzie tam zupełnie nowe demo, z kolei na otwartej dla wszystkich przestrzeni zagrać będzie można w poziom pokazywany w czerwcu na E3.

Sniper Ghost Warrior 3 to najambitniejsza jak do tej pory gra CI Games, które ma się świetnie po wydaniu docenionego na całym świecie Lords of the Fallen, swojego pierwszego tytułu z segmentu AAA. Doświadczonym zespołem deweloperskim odpowiadającym za tę tworzoną od zera produkcję kieruje Paul S. Robinson, Creative Director i były Marine, który oprócz służby wojskowej ma na koncie także 20-letnią karierę jako twórca gier.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany materiał wideo, który trwa około 20 minut. Warto się temu przyjrzeć, bo trzecia część strzelaniny CI Games zapowiada się niezwykle.

[informacja prasowa]

sniper ghost warrior 3 screenshot (2)

 

[interaction id=”55b1f7651e52ba82055946e0″]

Written By
More from Patryk

Obsada aktorska The Evil Within zachęca do rozgrywki!

Shinji Mikami zatrudnił do pracy przy The Evil Within kilku znanych aktorów,...
Read More
 • Włodek P

  Tak szczerze powiedziawszy to ten fragment rozgrywki bardzo dobrze się prezentuje. Jeśli właśnie to demo zostało zaprezentowane na targach E3 to jakoś mnie nie dziwi że CI Games z ich Sniper: Ghost Warrior 3 zostało ciepło przyjęte i okazało się dużym pozytywnym zaskoczeniem tej imprezy. Mi się to podoba ale nie ukrywam że chciałbym zobaczyć coś więcej chociażby na temat tego tropienia, co się stanie jak nie używamy tego trybu i wejdziemy w to czerwone pole.

  • Czesław Ziobro

   Ja mam podobnie. Plus chciałbym sie dowiedzieć, na ile zasadne sa marudzenia niektórych na temat tych nieszczęsnych czerwonych śladów ułatwiających tropienie. Oby to była kwestia, ze jesteśmy w fazie pre-alpha i to potem albo zniknie, alebo opcjonalnie jedynie moze się pojawić. Wierze, że tak własnie będzie, bo to ułatwienie za daleko idące. Demo ciekawe, mam nadzieję, ze nie ostatnie przed premierą

 • Rollo

  No wygląda to naprawdę porządnie. Generalnie szykuje się porządna sieka, ale teraz poćwiczy mózg 😉 Podoba mi się sprzęt, którym operuje główny bohater, no i grafika – miodzio!

  • Czesław Ziobro

   Szczerze mówiąc, mister Rollo, to o ile zgadzam się z toba, że wygląda to naprawdę porządnie i podobnie oceniam dostępny w grze sprzęt bohatera, że o grafice nawet nie wspomnę, bo doskonała, to nie wydaje mi się, że to będzie porządna „sieka”. Ja się – na podstawie dostepnych materiałów oraz po wysłuchaniu komentarzy twórców – czegoś na wyższym poziomie, niż „sieki” i liczę na to, że się nie pomylę.