Sniper Ghost Warrior 3 – sprawdźcie prezentację z komentarzem twórców

Sniper Ghost Warrior 3 to jedna z najważniejszych gier w aktualnym kalendarzu wydawniczym firmy CI Games. Tytuł został ostatnio zaprezentowany, a filmik z tego wydarzenia jest już na YouTube.

Pierwsza prezentacja Sniper Ghost Warrior 3, która do tej pory pokazywana była tylko prasie i przedstawicielom branży, jest już dostępna na oficjalnym kanale YouTube CI Games.

Komentarz Jessa Lebow, który nad grą pracuje jako Lead Narrative Designer, dostarcza wielu cennych informacji na temat najnowszej produkcji warszawskiego studia.

Prezentowane na tegorocznym E3 demo spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Wzmocnione tak pozytywnym odbiorem gry CI Games szykuje się właśnie do Gamescomu, największych i najważniejszych targów branżowych w Europie. Za zamkniętymi drzwiami pokazywane będzie tam zupełnie nowe demo, z kolei na otwartej dla wszystkich przestrzeni zagrać będzie można w poziom pokazywany w czerwcu na E3.

Sniper Ghost Warrior 3 to najambitniejsza jak do tej pory gra CI Games, które ma się świetnie po wydaniu docenionego na całym świecie Lords of the Fallen, swojego pierwszego tytułu z segmentu AAA. Doświadczonym zespołem deweloperskim odpowiadającym za tę tworzoną od zera produkcję kieruje Paul S. Robinson, Creative Director i były Marine, który oprócz służby wojskowej ma na koncie także 20-letnią karierę jako twórca gier.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany materiał wideo, który trwa około 20 minut. Warto się temu przyjrzeć, bo trzecia część strzelaniny CI Games zapowiada się niezwykle.

[informacja prasowa]

sniper ghost warrior 3 screenshot (2)

 

[interaction id=”55b1f7651e52ba82055946e0″]

Written By
More from Patryk

Nieco odmieniony Ken wkracza do gry w Street Fighter 5

Capcom publikuje kolejny materiał z gry Street Fighter 5 na PlayStation 4....
Read More