Sniper Elite III: Misja Afryka, czyli nasi na Czarnym Lądzie

Areny zmagań w Sniper Elite III: Afrika są sporych rozmiarów.

Ekipa polskich pracowników firmy Techland oraz redakcji Gram.pl wybrała się do Afryki, aby tam przeżyć przygodę rodem ze Sniper Elite III: Afrika. Możecie rzucić okiem na zwiastun tych zmagań.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Misja Afryka to wspólna inicjatywa firmy Techalnd oraz redakcji Gram.pl. Zespół złożony z członków obu firm wybrał się na gorący kontynent, aby promować grę Sniper Elite III: Afrika. W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z tej wyprawy w postaci krótkiego zwiastuna tego, co uczestnicy zabawy tam przeżyli.

Myszasty i Lucas to dwaj uczestnicy wyprawy, którzy spędzili kilka dni na pustyni, sprawdzając, czy panujące tam warunki są rzeczywiście tak bardzo ekstremalne. Efektem ich pobytu na skąpanej w słońcu Saharze jest tona materiałów, które sukcesywnie będą się pojawiać na kanale YouTube. Od opowieści o przebiegu działań w czasie II wojny światowej, po obalanie mitów, wszystko w ekstremalnych warunkach i przy bezlitośnie prażącym słońcu. 

Sniper Elite III: Afrika dostępny jest od 27 czerwca na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych. Cechuje się on porządną oprawą graficzną, sporym obszarem działań oraz skradankowym stylem rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Rozpoczyna się zimowa wyprzedaż na Xbox One, gry tańsze nawet o 40 procent

Firma Microsoft przygotowała dla graczy świetną promocję. Zimowa wyprzedaż to szansa zaopatrzenia...
Read More