Sniper Elite III: Afrika ze wsparciem pisarza Rafała Dębskiego

Sniper Elite III: Afrika to trzecioosobowa strzelanina z naciskiem na elementy skradankowe. Okazuje się, iż nad treścią gry pracuje polski pisarz, niejaki Rafał Dębski.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o współpracy nawiązanej z pisarzem Rafałem Dębskim. Autor razem z graczami stworzy wyjątkowe opowiadanie osadzone w świecie Sniper Elite III: Afrika. Dodatkowo Edycja Premium gry zostanie wzbogacona o listy wywiadowcze autorstwa Dębskiego.

Na rynku polskim Sniper Elite III: Afrika pojawi się już 27 czerwca. W oczekiwaniu na premierę gracze zostaną zaangażowani w stworzenie wyjątkowego opowiadania osadzonego w świecie Sniper Elite III: Afrika.

Rafał Dębski to pisarz, który ma w swoim dorobku powieści i opowiadania zarówno fantastyczne, jak i sensacyjne, kryminalne, wojenne, historyczne. Debiutował w 1998 roku w Nowej Fantastyce, potem współpracował między innymi z „Feniksem” „Magią i Mieczem”, „Gazetą Rycerską”, a przede wszystkim „Science Fiction, Fantasy i Horror”. Do tej pory jego na jego koncie autorskim figuruje 14 powieści oraz pokaźna liczba opowiadań.

Dębski już niebawem pokaże graczom wojnę w Afryce w sposób realny i namacalny. Gracze poczują swąd prochu, pustynny wiatr i słoneczny skwar na własnej skórze. Nie obędzie się także bez dylematów moralnych, trudnych decyzji, które będą podejmowane przez uczestników interaktywnego opowiadania.

Dodatkową atrakcją dla fanów serii będzie wydana przez Techland Edycja Premium Gry Sniper Elite do której zostaną dodane specjalne listy wywiadowcze. Rafał Dębski przeniesie graczy w świat Sniper Elite III: Afrika. Przedstawi nam zapiski włoskiego oficera w trakcie kampanii w Afryce Północnej. Graczy czeka tajna wojna wywiadów, pokaz mistrzowskiej taktyki Lisa Pustyni, błędy gen. Auchinlecka i triumf 8 Armii marszałka Montgomery’ego, a także wiele innych emocjonujących szczegółów z frontu.

Written By
More from Patryk

McLaren F1 GTR Longtail z programu Top Gear na sprzedaż!

Większość samochodów z programu Top Gear nie ma szans na drugie życie....
Read More