Sniper Elite III: Afrika w planie wydawniczym firmy Techland

Sniper Elite III: Afrika to trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się w żołnierza służb specjalnych i trafiamy na front drugiej wojny światowej. Tytuł trafi do sprzedaży z dniem 27 czerwca na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste.

Sniper Elite III
Sniper Elite III: Afrika to trzecia odsłona bardzo popularnej serii skradanek trzecioosobowych. Tym razem autorzy gry zabierają nas do spalonej słońcem Afryki.

Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł, w polskiej wersji kinowej na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł oraz premium w cenie 149,90 zł. Sniper Elite III: Africa to kontynuacja znanej serii gier od studia Rebellion. Jak dotąd mieliśmy okazję uczestniczyć w działaniach na terenie Europy. Tym jednak razem autorzy porzucili lokacje na starym kontynencie, zamiast tego osadzili kampanię na terenach skąpanej w słońcu Afryki. Zmianie nie uległa natomiast postać głównego bohatera, jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla amerykańskich sił zbrojnych. Gra oparta jest o tryb dla pojedynczego gracza, który oferuje nam szereg misji do wykonania. Jak doskonale wiecie, w każdej odsłonie chodzi o eliminowanie konkretnych celów na mapie.

W sieci finalnie opublikowano pierwsze materiały z rozgrywki. Gra wyraźnie ewoluuje i tym razem zaczyna przypominać rasową skradankę. Jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Jutro premiera Driveclub PlayStation Plus Edition na PlayStation 4

Koniec plotek i pogłosek na temat Driveclub PlayStation Edition. Gra na PlayStation...
Read More