Sniper Elite III: Afrika – nowy materiał filmowy

Sniper Elite III: Africa trafi w czerwcu na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Dystrybucją w naszym kraju zajmuje się firma Techland, która udostępniła w sieci nowy materiał z gry.

Sniper Elite III
Sniper zapoluje tym razem na konsolach nowej generacji. Jego teatrem działań będzie skąpana w słońcu Afryka, a celem danie nauczki nazistom. Pomożecie mu w tym?

Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł, w polskiej wersji kinowej na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł oraz premium w cenie 149,90 zł. Sniper Elite III: Africa to kontynuacja znanej serii gier od studia Rebellion. Jak dotąd mieliśmy okazję uczestniczyć w działaniach na terenie Europy. Tym jednak razem autorzy porzucili lokacje na starym kontynencie, zamiast tego osadzili kampanię na terenach skąpanej w słońcu Afryki. Zmianie nie uległa natomiast postać głównego bohatera, jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla amerykańskich sił zbrojnych. Gra oparta jest o tryb dla pojedynczego gracza, który oferuje nam szereg misji do wykonania. Jak doskonale wiecie, w każdej odsłonie chodzi o eliminowanie konkretnych celów na mapie.

Ja osobiście już się nie mogę doczekać, bo przecież gry ulokowane w dzisiejszych czasach, i militariach wojennych typu „modern”, nudzą niemiłosiernie. A co Wy sądzicie o powrocie do tematu rzeka, jakim jest II Wojna Światowa?

Written By
More from Patryk

Pamiętajcie że dzisiaj debiutuje darmowy dodatek DLC Bitwa o Jakku do Star Wars Battlefront

Z dniem dzisiejszym debiutuje pierwszy dodatek do gry Star Wars Battlefront w...
Read More