Sniper Elite III: Afrika – nowy materiał filmowy prezentujący zmagania wieloosobowe

Najnowszy materiał prezentuje zarys trybów i przebiegu rozgrywki wieloosobowej w grze Sniper Elite III: Afrika. Gra dostępna jest na wielu platformach, w tym konsolach nowej generacji.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

W sieci opublikowano całkiem ciekawy fragment gameplayu prezentujący zmagania w trybach wieloosobowych w grze Sniper Elite III: Afrika. Jesteśmy coraz bliżej premiery gry na platformach nowej generacji. Czego możemy spodziewać się po trybach multi?

Rywalizacja graczy przybiera taktyczny charakter, powinna być pełna wyważonych kroków i ostrożnych posunięć. Warto wyczekać właściwy moment, aby oddać jeden konkretny strzał. Do użytku graczy zostaną oddane także środki wspomagające w walce z nieprzyjacielem, jak granaty czy wyrzutnie rakiet. Podczas rozgrywki niezwykle ważna jest taktyka, którą obierze gracz. Premiowane są celne strzały z dużych odległości. Niezastąpiona okaże się lornetka pomagająca obserwować pole bitwy oraz wyszukiwać słabe punkty przeciwnika, aby uzyskać przewagę taktyczną.

Sniper Elite III: Afrika ukaże się w Polsce nakładem Techland Wydawnictwo. Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

Eden Hazard prezentuje sztuczki techniczne na nowym zwiastunie FIFA 15

Autorzy gry FIFA 15 udostępnili w sieci najnowszy zwiastun promocyjny gry. Filmik...
Read More