Sniper Elite III: Africa wychodzi z ukrycia i prezentuje fragmenty rozgrywki

Sniper Elite III: Africa opracowana przez studio Rebellion strzelanina, która została osadzona w realia II wojny światowej. Gra jest kontynuacją serii Sniper Elite, tym jednak razem twórcy zabierają nas do gorącej Afryki, celem polowania na nazistów. W sieci opublikowano pierwsze fragmenty rozgrywki.

Sniper Elite III

Sniper Elite III: Africa to kontynuacja znanej i cenionej serii od studia Rebellion. Jak dotąd mieliśmy okazję uczestniczyć w działaniach na terenie Europy. Tym razem jednak autorzy porzucili lokacje na starym kontynencie, zamiast tego osadzili kampanię na terenach skąpanej w słońcu Afryki. Zmianie nie uległa natomiast postać głównego bohatera. Ponownie jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla dowództwa amerykańskich sił zbrojnych. Gra oparta jest o tryb dla pojedynczego gracza, który oferuje nam szereg misji do wykonania. Jak doskonale wiecie, w każdej odsłonie chodzi o eliminowanie konkretnych celów na mapie. Nie inaczej jest w tym przypadku, z tą jednak różnicą, że zmienia się teatr działań. Lokacje w Afryce dają o wiele więcej możliwości na przygotowanie się do ataku. W tej odsłonie serii wraca tak lubiana przez graczy mechanika oddawania strzałów i zabójczo efektowna kamera monitorująca tor lotu kuli (bullet-cam). 

W sieci finalnie opublikowano pierwsze materiały z rozgrywki. Gra wyraźnie ewoluuje i tym razem zaczyna przypominać rasową skradankę. Zwróćcie uwagę na mnogość opcji wykańczania wrogów, skomplikowaną urbanistykę lokacji, która może być typowym ”placem zabaw” dla naszego snajpera. Gra trafi do sprzedaży w tym roku, dokładnej premiery na dzień dzisiejszy brak. 

Written By
More from Patryk

Castlevania: Lords of Shadow 2 – trzydzieści minut rozgrywki i pierwsze oceny

W sieci opublikowano pierwsze recenzje Castlevania: Lords of Shadow 2, jak również...
Read More