Sniper Elite III: Africa – taktyka czy rozwałka?

W sieci pojawiły się nowe materiały z gry Sniper Elite III: Africa, która zmierza na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Rozgrywka pozwoli nam na taktyczne posunięcia, oraz najzwyklejszą rozwałkę.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Kojarzycie Sniper Elite III: Africa? Jeżeli nie, to radzę się z tym tytułem zapoznać, ponieważ jest to bardzo ciekawy przedstawiciel gier akcji, który zabiera nas do goręcej Afryki, podczas drugiej wojny światowej. Najnowszy materiał poświęcony jest taktyce i zasadom walki na pustyni. Ukazuje on w bardzo dokładny sposób wszelkie nowe cechy gry Sniper Elite III: Afrika, grze snajperskiej, gdzie nacisk położony jest na skradanie się, planowanie i skuteczne działanie. Nowa odsłona zapewnia emocjonującą rozrywkę i bardzo ciekawą balistykę, a więc odzwierciedlanie zasad wystrzałów z broni palnej. Każde pole walki zachęca gracza do eksploracji terenu, zajęcia upatrzonego stanowiska, lokalizacji celu i eliminacji zagrożenia. Ogromnie istotna jest obserwacja otoczenia, wyszukiwanie słabych punktów przeciwnika i uzyskanie nad nim taktycznej przewagi.

Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł, w polskiej wersji kinowej na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł oraz premium w cenie 149,90 zł. to kontynuacja znanej serii gier od studia Rebellion. Jak dotąd mieliśmy okazję uczestniczyć w działaniach na terenie Europy. Tym jednak razem autorzy porzucili lokacje na starym kontynencie, zamiast tego osadzili kampanię na terenach skąpanej w słońcu Afryki. Zmianie nie uległa natomiast postać głównego bohatera, jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla amerykańskich sił zbrojnych. Gra oparta jest o tryb dla pojedynczego gracza, który oferuje nam szereg misji do wykonania. Jak doskonale wiecie, w każdej odsłonie chodzi o eliminowanie konkretnych celów na mapie.

Written By
More from Patryk

Kilkanaście minut rozgrywki z H1Z1 prosto z CES 2015

Podczas imprezy CES 2015 ujawniono sporo informacji na temat PlayStation oraz gier...
Read More