Sniper Elite III: Africa – taktyka czy rozwałka?

W sieci pojawiły się nowe materiały z gry Sniper Elite III: Africa, która zmierza na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Rozgrywka pozwoli nam na taktyczne posunięcia, oraz najzwyklejszą rozwałkę.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Kojarzycie Sniper Elite III: Africa? Jeżeli nie, to radzę się z tym tytułem zapoznać, ponieważ jest to bardzo ciekawy przedstawiciel gier akcji, który zabiera nas do goręcej Afryki, podczas drugiej wojny światowej. Najnowszy materiał poświęcony jest taktyce i zasadom walki na pustyni. Ukazuje on w bardzo dokładny sposób wszelkie nowe cechy gry Sniper Elite III: Afrika, grze snajperskiej, gdzie nacisk położony jest na skradanie się, planowanie i skuteczne działanie. Nowa odsłona zapewnia emocjonującą rozrywkę i bardzo ciekawą balistykę, a więc odzwierciedlanie zasad wystrzałów z broni palnej. Każde pole walki zachęca gracza do eksploracji terenu, zajęcia upatrzonego stanowiska, lokalizacji celu i eliminacji zagrożenia. Ogromnie istotna jest obserwacja otoczenia, wyszukiwanie słabych punktów przeciwnika i uzyskanie nad nim taktycznej przewagi.

Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł, w polskiej wersji kinowej na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł oraz premium w cenie 149,90 zł. to kontynuacja znanej serii gier od studia Rebellion. Jak dotąd mieliśmy okazję uczestniczyć w działaniach na terenie Europy. Tym jednak razem autorzy porzucili lokacje na starym kontynencie, zamiast tego osadzili kampanię na terenach skąpanej w słońcu Afryki. Zmianie nie uległa natomiast postać głównego bohatera, jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla amerykańskich sił zbrojnych. Gra oparta jest o tryb dla pojedynczego gracza, który oferuje nam szereg misji do wykonania. Jak doskonale wiecie, w każdej odsłonie chodzi o eliminowanie konkretnych celów na mapie.

Written By
More from Patryk

Respawn Entertainment, twórcy Titanfall pracują już nad nowym projektem

Respawn Entertainment, odpowiedzialne za ciepło przyjęte przez graczy Titanfall, pracuje aktualnie nad...
Read More