Snake oraz seksowna Quiet na kolejnym zdjęciu z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima po raz kolejny chwali się na Twitterze nowymi ujęciami z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Mistrz Kojima ogrywa, robi zdjęcia i publikuje je dla graczy.

Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.
Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.

Twórca Metal Gear Solid V: The Phantom Pain opublikował kolejne zdjęcie gry na portalu Twitter. Hideo Kojima testuje swój tytuł i przy okazji robi mu zdjęcia, aby fragmenty rozgrywki pokazywać graczom. Nie ujawnia on daty premiery, ale seksowną Quiet oraz tajemniczą odznakę głównego bohatera gry.

Każda kolejna zapowiedź czy też news dotyczący Metal Gear Solid V: The Phantom Pain rozbudza nadzieje graczy na ostateczne ujawnienie daty premiery. Niestety, nadal gracze muszą czekać na konkretną datę debiutu, ale to nie jedyne zmartwienie, jakim obarcza ich Hideo Kojima.

Na poniższym zdjęciu widać Quiet oraz Snake’a w śmigłowcu. Odznaka na jego ramieniu to jednak nie sygnaturka Diamond Dogs, ale jakiejś innej organizacji. O co może chodzić? Tego oczywiście Kojima nie ujawnia, ale z pewnością na GDC 2015 powinniśmy (miejmy taką nadzieję) poznać więcej informacji na temat The Phantom Pain. Impreza odbędzie się w dniach 2-6 marca, warto śledzić jej przebieg z uwagą.

Written By
More from Patryk

SCEA: Pozycje AAA nie są priorytetem na PlayStation Vita

PlayStation Vita to konsola przenośna Sony, która od początków swojego istnienia ma...
Read More