Słonie Kyratu- nowy trailer gry Far Cry 4

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Twórcy za sprawą czwartej części zabiorą nas do malowniczych Himalai. W sieci natomiast pojawił się nowy trailer, który przedstawia bliżej słonie, których w najnowszej odsłonie serii będzie sporo.

Głównym antagonistą w grze Far Cry 4 będzie dyktator Pagan Min.

Trzeba przyznać, że francuska firma znakomicie zna się na promocji swoich gier, ponieważ podobnie jak najnowsze odsłony serii Assassin’s Creed tak i Far Cry 4 doczekał się bardzo ciekawego i dobrze zrealizowanego trailera, który przedstawia to, co w najnowszej odsłonie serii ma dawać najwięcej frajdy, a mianowicie słonie. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy również macie ochotę wybrać się na wycieczkę w Himalaje.

Poniższy zwiastun jest ciekawy, szczególnie ze względu na narratora, który przedstawia słonie z Kyratu w typowy, dla filmów dokumentalnych sposób. Sprawia, to, że materiał jest zabawniejszy i na pewno co niektórym zapadnie w pamięć. Nikogo nie powinien również dziwić fakt, iż Ubisoft zdecydował się na poświęcenie słoniom osobnego materiału wideo, ponieważ niemal od momentu, w którym zapowiedziano Far Cry’a 4 twórcy podkreślali, jak dużą rolę, odegrają te zwierzęta podczas eksploracji Kyratu. Pozostaje tylko czekać, aż sami będziemy mogli wejść na grzbiet słonia i pozbawić życia kilku sługusów Pagan Mina.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Do sieci trafiła lista trofeów z The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More