Sleeping Dogs zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One?

Sleeping Dogs to gra studia United Front Games, która zadebiutowała w 2012 roku. Opowiada historię policjanta, który pod przykrywką trafia do Hongkongu, gdzie musi rozpracować jedną z organizacji mafijnych należących do Triad.

Czy poprawiona wersja Sleeping Dogs pojawi się na Xboksie One oraz na PlayStation 4?

Sleeping Dogs HD pojawiło się w ofercie jednego ze sklepów, a dokładniej w ofercie ShopTo. Ma to być oczywiście poprawiona wersja wydanego w 2012 roku Sleeping Dogs, który odniósł dość spory sukces. Dopieszczona wersja gry miałaby się pojawić na sprzętach, które byłyby w stanie to udźwignąć, czyli na komputerach osobistych i nowych konsolach Sony i Microsoftu. Mimo tego, że sklep dodatkowo podaje datę premiery, do której ma dojść 21 listopada to ze strony wydawcy, czyli Square Enix nie otrzymaliśmy żadnych informacji. W takim wypadku należy brać te informacje za plotki. Musimy również pamiętać, że twórcy Sleeping Dogs pracują nad kontynuacją tego tytułu. Nowa odsłona będzie nosić podtytuł Triad Wars, niestety jak dotąd nie ujawniono więcej informacji.

Sleeping Dogs bardzo przypadło graczom do gustu. W grze można znaleźć wiele nawiązań do amerykańskich i azjatyckich filmów akcji, co sprawia, że klimat gry jest niesamowity. Gra pod względem graficznym również prezentuje się wyśmienicie, a świat po którym się poruszamy również jest niezwykle autentyczny. Być może już niedługo przypomnimy sobie tę produkcję na konsolach nowej generacji.

[dzięki- DualShockers]

More from Mikołaj Ciesielski

Pojawił się pierwszy trailer H1Z1

H1Z1 TO GRA MMO W REALIACH APOKALIPSY ZOMBIE. TWÓRCĄ GRY JEST SONY...
Read More