Sleeping Dogs Definitive Edition na nowym zwiastunie

Autorzy gry Sleeping Dogs Definitive Edition opublikowali w sieci zwiastun swojej produkcji. Reedycja gry trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.
Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.

Studio United Front Games zapowiedziało na dniach grę Triad Wars, która pojawi się na komputerach osobistych. Fani oczekiwali jednak zupełnie innej zapowiedzi, w postaci kontynuacji Sleeping Dogs. Gra na chwilę obecną jest tajemnicą, ale pojawił się zwiastun odświeżonej wersji pierwszej części w edycji definitywnej.

Poniższy filmik przestawia w skrócie zarys fabularny gry, system rozgrywki oraz generalną charakterystykę Sleeping Dogs. Oczywiście jakość oprawy graficznej zostanie podwyższona do natywnego 1080p. Producent wprowadził również sporo zmian do panoramy Hongkongu, toteż nasza przygoda pozwoli nam na zwiedzanie jeszcze ładniejszych lokacji. Moc obliczeniowa PlayStation 4 oraz Xbox One pozwoliła dopracować modele postaci, animację oraz efektowne starcia.

Co więcej, Definitive Edition udostępni nam szereg dodatków fabularnych, które zostały opublikowane po premierze gry. Czekają na Was 24 paczki z zawartością, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima chciałby remake Metal Gear Solid z otwartym światem?

Hideo Kojima wypowiedział się ostatnio na temat pierwszej odsłony Metal Gear Solid....
Read More