Sleeping Dogs: Definitive Edition na kilkuminutowym wideo

Square Enix: Definitive Edition pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4. Świeża edycja gry to zupełnie nowa jakość oprawy graficznej, którą przedstawiono na nowym nagraniu wideo.

Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.
Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.

Usprawniona wersja PlayStation 4 oraz Xbox One trafi na półki sklepowe w najbliższy piątek. Square Enix zadbało o usprawnienie wielu elementów tej produkcji, która pierwotnie pojawiła się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

Poniżej możecie zerknąć na edycje premierowe gry (zdjęcie) oraz całkiem fajny filmik zawierający elementy rozgrywki. United Front Games nie wprowadza do zabawy nowej zawartości, ale koncentruje się głównie na oprawie graficznej. PlayStation 4 oraz Xbox One mogą pochwalić się rozdzielczością 1080p oraz 30 klatkami na sekundę. Efekty tego zabiegu widoczne są natychmiastowo. Co więcej, autorzy przebudowali sylwetkę głównego bohatera, który teraz składa się z większej ilości elementów. Podobny zabieg przeprowadzono na innych, kluczowych bohaterach historii. Na ulicach wprowadzono większą ilość przechodniów, poprawiono oświetlenie oraz cieniowanie.

Poniżej prezentujemy zdjęcie premierowego wydania, jakiego powinniście szukać w sklepach na terenie naszego kraju. Kto nie grał w oryginalne Sleeping Dogs, powinien się zainteresować.

Edycja premierowa Sleeping Dogs: Definitive Edition.
Edycja premierowa Sleeping Dogs: Definitive Edition.

Written By
More from Patryk

Mocarny gameplay z Tekken 7 do Waszej dyspozycji

W sieci opublikowano konkretny materiał wideo przedstawiający rozgrywkę z Tekken 7. Tytuł...
Read More