Sleeping Dogs: Definitive Edition już dostępne w sprzedaży

Sleeping Dogs: Definitive Edition to reedycja gry Square Enix, która w nowej formie pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4. Premiera już dziś w polskich sklepach.

Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.
Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych marek Square Enix w ostatnim okresie.

Jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z tym tytułem, to warto się nim teraz zainteresować. Square Enix znane jest ze świetnych reedycji swoich topowych marek. Sleeping Dogs: Definitive Edition z dniem dzisiejszym trafiło do oficjalnej sprzedaży.

Sleeping Dogs to gra akcji w stylu sandbox. Gra oferuje nam otwarty świat Hongkongu. W tym mieście stoczymy wiele walk zarówno z kryminalistami jak i z samą policją.

Główne cechy wersji Definitive Edition:
  • Grafika w 1080p i nowe tekstury w wysokiej rozdzielczości na konsolach nowej generacji
  • Zwiększony ruch na ulicach i więcej przechodniów
  • Nowy system oświetlenia i gęsta mgła
  • Liczne usprawnienia w rozgrywce
  • Zawiera wszystkie opublikowane dotychczas dodatki (24 DLC), w tym Rok Węża, wydłużający wątek fabularny, a także dodatek Koszmar w North-Point utrzymany w klimatach horroru.

PlayStation 4 oraz Xbox One mogą pochwalić się rozdzielczością 1080p oraz 30 klatkami na sekundę. Efekty tego zabiegu widoczne są natychmiastowo. Co więcej, autorzy przebudowali sylwetkę głównego bohatera, który teraz składa się z większej ilości elementów. Poniżej prezentujemy wybrany materiał wideo zawierający fragmenty gameplayu, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Prawdopodobnie największy w Polsce zlot fanów konsol przenośnych na majowym Pog(R)adajmy!

W najbliższą środę odbędzie się kolejna edycja imprezy Pog(R)adajmy na terenie naszego...
Read More