Sledgehammer Games pracuje nad Call of Duty: Advanced Warfare 2?

Marka Call of Duty jest niczym niekończący się serial, gdy tylko obejrzysz ostatni odcinek, w mediach już teasowany jest kolejny. Teraz Sledgehammer Games wychodzą z ukrycia i opowiadają o swoim nowym projekcie.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące nowej gry studia Sledgehammer Games, które odpowiedzialne jest za całkiem udane Call of Duty: Advanced Warfare na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czyżby firma przygotowywała kontynuację tej gry?

Współzałożyciel studia Sledgehammer Games, ekipy odpowiedzialnej za Call of Duty: Advanced Warfare, Glen Schofield, nie może się doczekać kolejnej odsłony serii i zdecydował wypowiedzieć się na temat tego projektu.

Oczywiście nie mógł na chwilę obecną ujawnić, co to będzie za produkcja, ale przyznał, że jest “strasznie nakręcony” oraz, że jego studio “słucha głosu fanów” . W pewien sposób stwierdzenie producenta gry może sugerować, że tajemniczym projektem jest nowa odsłona Call of Duty, która miałaby naprawić błędy krytykowanego przez fanów Advanced Warfare.

Czekamy w takim razie z niecierpliwością na rezultaty pracy studia Sledgehammer Games. Miejmy nadzieję, że tym razem rzeczywiście dostaniemy świeżą i dopracowaną grę z tej serii, którą Activision obiecuje od tak wielu lat.

Call of Duty: Advanced Warfare pojawiło się na rynku w ubiegłym roku i może pochwalić się średnią ocen na poziomie 83 punktów na serwisie Metacritic.

 

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

God of War Collection od dzisiaj w polskich sklepach na PlayStation Vita

God of War Collection to zestaw dwóch pierwszych odsłon gry God of...
Read More