Sledgehammer Games pokaże na E3 coś wyjątkowego.

Trochę Crysisa?

Sledgehammer Games, czyli ludzie odpowiedzialni za niedawno zapowiedzianą kolejną część Call of Duty obiecują, że na zbliżających się targach E3 pokażą coś niesamowitego. Będzie to coś związanego z Advance Warfare, ale pozostaje pytanie co to takiego.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Na swojej oficjalnej stronie studio Sledgehammer Games wspomina, że minęło już trzy lata odkąd zaczęli pracować nad najnowszą odsłoną Call of Duty. Mówią także o tym, że gdy ostatni raz byli na targach E3, to pokazywali ludziom również Call of Duty, lecz było to Modern Warfare 3. Na te targi Sledeghammer Games ma przywieźć coś „niesamowicie wyjątkowego”, a przynajmniej tak obiecuje.

Dużo czasu poświęciliśmy na przeczytanie waszych komentarzy i już nie możemy się doczekać, aż pokażemy coś więcej wszystkim fanom serii. Prawdziwym zaszczytem jest dla nas czekanie na pokaz najambitniejszej produkcji nad jaką pracowaliśmy. Studio dosłownie tryska ekscytacją i wszyscy w zespole wyczekują momentu, w którym podzielimy się z wami czymś więcej.

Na pewno po takim oświadczeniu apetyt fanów serii tylko rośnie. Miejmy nadzieję, że na zbliżające się targi studio Sledgehammer Games rzeczywiście przywiezie coś niesamowitego i nie zawiedzie swoich fanów. Jeżeli mowa o Call of Duty: Advanced Warfare, to będzie to pierwsza część Call of Duty, która powstawała w trzyletnim cyklu, co ma zaowocować wciągająca rozgrywką i przede wszystkim niezwykle realistyczną oprawą graficzną. Advance Warfare zmierza na konsole nowej i starej generacji oraz na komputery osobiste.

More from Mikołaj Ciesielski

LEGO Jurassic World- znamy datę premiery

LEGO Jurassic World to kolejna gra z serii LEGO od Travellers Tale....
Read More