Skyrim, Portal, Counter Strike i BioShock w świecie LEGO?

The Elder Scrolls V: Skyrim, Portal, Counter Strike czy BioShock to świetne gry wideo. Ale co, gdybyśmy je ”wsadzili” w świat klocków LEGO?

Na taki pomysł właściciel kanału YouTube andrewmfilm, który zmontował rewelacyjną animację zawierającą śmieszne ujęcia w klimacie gier takich jak Portal, Skyrim czy Counter Strike.

lego banner

Gdyby tylko ktoś wpadł na pomysł przeniesienia jakiejś popularnej marki do świata klocków LEGO w schemacie FPP, to zainteresowanych nie powinno zabraknąć. Mi osobiście najbardziej podoba się klockowa wersja gry The Elder Scrolls V: Skyrim, kiedy to banda kościanych rycerzy dostaje nauczkę od naszego Smoczego Potomka.

Gameplay z gry Counter Strike w świecie LEGO jest również efektowny, ale i śmieszny, bo widok rozsypujących się żołnierzyków LEGO pod ostrzałem powoduje uśmiech na naszych twarzach. BioShock to oczywiście podobny klimat jak w oryginale, ale wielkie klockowe monstrum nadal straszy.

Jak myślicie, czy taki pomysł mógłby być kiedyś zrealizowany przez specjalistów z Traveller’s Tale, którzy odpowiadają za gry z serii LEGO?

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/watch-bioshock-skyrim-and-counter-strike-get-the-l/1100-6427632/]

lego gry

Written By
More from Patryk

Tryb eSports WRC już dostępny w grze WRC 5

WRC 5 to konkretna gra rajdowa, która teraz również zainteresuje fanów eSportu...
Read More