Skullgirls Encore, czyli dowód na to, że bijatyki 2D mają się dobrze

Skullgirls Encore powróciło do oficjalnej dystrybucji na PlatStation Network. Kilka miesięcy temu gra została usunięta z oferty potocznie zwanego PSN, ale waleczne dziewczyny postanowiły powrócić. Bijatyka studia Reverge Labs już niedługo trafi do cyfrowej dystrybucji wraz z dodatkową zawartością.

Playstation-Banner

 

Świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków staro szkolnych gier wideo z gatunku bijatyk. Skullgirls Encore powraca do oficjalnej dystrybucji, ponieważ już 14 lutego, w walentynki, będziecie mogli zaopatrzyć się w grę studia Reverge Labs. Kilka miesięcy temu szpila była dostępna na platformie PlayStation Network, ale z bliżej niewiadomych przyczyn zniknęła z oferty. Dziś już wiemy, że waleczne dziewczyny już niebawem zawitają na platformach Sony. Producent również dokłada wszelkich starań, aby obsuwa względem Xbox Live Arcade była jak najkrótsza. Co ciekawe, twórcy potwierdzili, jakoby przez pierwsze trzy miesiące od ponownego ukazania się tytułu, wszyscy otrzymają nową bohaterkę – Squigly oraz Character Color Bundle DLC. Rozgrywka nabrała nowych rumieńców, postaci otrzymały szereg nowych, często specjalnych ataków. Doszlifowano otoczkę audiowizualną, która prezentuje się nieźle, ze względu na fakt charakterystycznej rysunkowej animacji. Starcia są dynamiczne, wymagają niebywałego wyczucia i kontroli nad bohaterkami.

Poniżej możecie sprawdzić dwa najświeższe trailery Skullgirls Encore. Warto się tym tytułem zainteresować, ponieważ na rynku bijatyk jest naprawdę mało pozycji, a co dopiero projektów tak charakterystycznych i staro szkolnych. To jak, podejmujecie wyzwanie od tych uroczych i niemniej groźnych dziewczyn?

Written By
More from Patryk

Destiny – od dziś możecie składać zamówienia premierowe na PlayStation

Desitny to pierwszoosobowa gra akcji studia Bungie. Tytuł zostanie wydany na konsolach...
Read More