Siedemnaście minut rozgrywki z Child of Light

Child of Light to gra studia Ubisoft, która trafi na konsole nowej generacji. Premiera gry to 30 kwietnia. W sieci pojawiły się nowe fragmenty wideo z rozgrywki.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Child of Light to dzieło Ubisoftu, które zmierza na konsole nowej generacji oraz na PC. Premiera będzie mieć miejsce 30 kwietnia, a tymczasem deweloperzy zaserwowali nam pokaźny kawałek rozgrywki. Child of Light to oryginalna dwuwymiarowa platformówka, choć twórcy mówią, że jest grą RPG. Trzydziestoosobowy zespół odpowiedzialny za ten projekt inspirował się tradycyjnymi tytułami jRPG oraz współczesnymi platformówkami. Gra działa na tym samym silniku co Rayman Origins oraz Rayman Legends.

Wielu graczy narzeka na brak ciekawych tytułów w kwietniu. Nikt nie wspomina o Child of Light. Być może tytuł ten jest trochę niedoceniany, ale być może okaże się tak zwanym „czarnym koniem”, który sporo namiesza w tym roku na rynku. Miejmy nadzieję, że Child of Light będzie chociaż tak dobre jak Rayman Legends, a kto wie, może okaże się lepsza i zrewolucjonizuje pojęcie platformówek.

More from Mikołaj Ciesielski

Jak Microsoft reklamuje Xboksa One w Japonii?

Jak widać, nie tylko w naszym kraju najnowsza konsola Microsoftu nie miała...
Read More