Sid Meier’s Starships, czyli nowa gra twórców Civilization

Twórcy gier z serii Civilization zapowiedzieli właśnie nowy projekt o nazwie Sid Meier’s Starships, który to pojawi się na rynku PC. Jeżeli podobał Wam się film Interstllar, to poczujecie się jak w domu.

Sid Meier's Starships, czyli nowa marka od twórców Civilization!
Sid Meier’s Starships, czyli nowa marka od twórców Civilization!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat nowej gry studia Firaxis, które odpowiada za takie marki jak Sid Meier’s Civilization czy też XCOM. Nowym projektem dedykowanym komputerom PC, Mac oraz systemowi iOS będzie Sid Meier’s Starships.

Mowa tutaj o turowej strategii, w której poprowadzimy do boju nasze wojska w całej galaktyce. Gra swoim klimatem nawiązuje do głośnego ostatnimi czasy filmu Interstellar. Gracz będzie mógł poprowadzić flotę kosmiczną i podbijać, eksplorować oraz odkrywać niezbadane planety. Dla zainteresowanych przygotowano multum misji, zadań pobocznych, wciągający turowy system walki, drzewka umiejętności oraz mnóstwo jednostek do dyspozycji.

Autorzy gry udostępnili w sieci nawet pierwszy zwiastun swojej nowej marki. Poniżej możecie sprawdzić, jak Sid Meier’s Starships prezentuje się na pierwszym materiale wideo. Sam Sid Meier nie ujawnia dokładnej daty debiutu Starships, ale wydaje mi się, że warto czekać na nowe informacje i materiały promujące ten tytuł.

[dzięki – http://www.videogamer.com/pc/sid_meiers_starships/news/sid_meiers_starships_is_a_new_interstellar_strategy_game.html]

Written By
More from Patryk

Remaster gry Call of Duty: Modern Warfere 2 całkiem możliwy?

Pod petycją dotyczącą remastera gry Call of Duty: Modern Warfare 2 podpisało...
Read More