Sid Meier’s Civilization Revolution 2​ Plus w grudniowym PlayStation Plus

Sony dzisiejszego dnia zaskakuje. Najpierw publikuje informacje o niepełnym PlayStation Plus na listopad, aby teraz powiadomić nas, jaka gra pojawi się w tej ofercie w grudniu.

Aktualnie nie poznaliśmy pełnej oferty PlayStation Plus na listopad, ale już teraz właściciele konsoli PlayStation Vity mogą szykować się na kawał przyjemnej strategicznej rozgrywki. Firma Sony oficjalnie ujawniła pierwszą grę z grudniowej oferty PlayStation Plus i mowa tutaj o oryginalnym Sid Meier’s Civilization Revolution 2​ Plus na przenośną konsolę Sony.

Szczerze? Fajna sprawa, bo strategie czasu rzeczywistego są bardzo zaniedbane w ostatnim okresie przez twórców gier, a jeżeli jedna z takich produkcji pojawi się na podobnie zaniedbanym PlayStation Vita, i to za darmo, to nic, tylko się cieszyć. Gry z serii Civilization zawsze trzymają bardzo wysoki poziom i tym razem będzie podobnie. Wnioskuję to po pierwszych screenach, które japońska korporacja również zamieściła w internecie.

Warto podkreślić, że będzie to równocześnie debiut marki firmy Firaxis na przenośnej konsoli Sony. Tytuł był dostępny na urządzeniach z systemem iOS, ale na rzecz wsparcia PlayStation Vita dogłębnie go zmieniono i dopracowano. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny z gry przedstawiające menu, rozgrywkę oraz kolorową grafikę. Strategie zawsze na propsie, więc ja jestem za, a Wy jesteście zainteresowani?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Sid Meier’s Civilization (lub po prostu Civilization) to strategiczna gra turowa stworzona przez znanego producenta Sida Meiera dla firmy MicroProse w 1991 roku. Od tamtej pory na rynku pojawiło się mnóstwo odsłon tej kultowej serii, która dziś jest uznawana za jedną z najlepszych strategi czasu rzeczywistego na rynku.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/civilization-revolution-2-plus-on-ps-vita-1.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/civilization-revolution-2-plus-on-ps-vita-2.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jCwJEPEQBh4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

God of War Collection – data premiery i pierwsze materiały wideo

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat God of War Collection,...
Read More