Shuhei Yoshida chciałby wykorzystania PlayStation VR w Gran Turismo 7

Szef Sony Worldwide Studios, Shuhei Yoshida, jest przekonany o sile PlayStation VR i chciałby zobaczyć grę Gran Turismo 7 z wsparciem własnie tej technologii.

Gran Turismo 7 to nadal pieśń przyszłości w wykonaniu Polyphony Digital. Mimo to w ostatnich miesiącach coraz więcej mówi się na temat tej gry. Kazunori Yamauchi zamilkł, ale szef Sony Worldwide Studios, Shihei Yoshida dość odważnie wypowiada się na temat nowego Gran Turismo. Jego zdaniem Kaz powinien wprowadzić grę w nowy wymiar i skorzystać z dobrodziejstwa PlayStation VR.

W rozmowie z redakcją Eurogamera Yoshida potwierdził, że popularyzacja gogli wirtualnej rzeczywistości powinna odbywać się za pośrednictwem gier wideo, ale w szczególności z gatunku wyścigów. Polyphony Digital absolutnie powinni wykorzystać PlayStation VR w trakcie produkcji Gran Turismo 7 na PlayStation 4. Ponoć przeprowadzono już mnóstwo testów i prób w tym kierunku, z których wynika, że gogle w istocie mogą wprowadzić do kultowej serii zupełnie nową jakość.

Kolejna odsłona kultowej serii gier wyścigowych od Polyphony Digital jest już w produkcji na PlayStation 4. Kazunori Yamauchi, producent gry z ramienia Polyphony Digital, pracuje w pocie czoła, aby na PlayStation 4 wreszcie pojawiła się gra wyścigowa dużego kalibru. Niestety, Sony jeszcze oficjalnie nie ujawniło tej gry, ani nie udostępniono materiałów promocyjnych.

Co ciekawe, ponoć były producent gier z serii Forza Motorsport dołączył do zespołu Polyphony Digital. W firmie pracuje się również nad aplikacją mobilną, która ma pozwolić na zdalne kierowanie swoją karierą oraz przeglądanie osiągnięć naszych przyjaciół. W tym momencie Sony trzyma jednak cały projekt w absolutnej tajemnicy.

Jak myślicie, czy pomysł połączenia technologii PlayStation VR oraz jakości Gran Turismo 7 na PlayStation 4 to dobry pomysł?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/gran-turismo-7.jpg”]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera NBA 2K15

NBA 2K15 od dziś jest dostępne na naszym rynku w wersjach na...
Read More