Sherlock Holmes w akcji, czyli świeży gameplay z Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments to kolejna odsłona znanej serii przygodówek, które opowiadają historię Sherlocka Holmesa i pozwalają wcielić nam się w najlepszego detektywa wszech czasów.

Nowa odsłona przygód Sherlocka Holmesa zapewne przyciągnie wielu sympatyków gier detektywistycznych.

Frogwares, czyli ekipa odpowiedzialna za najnowszą część przygód Sherlocka Holmesa opublikowała nieco ponad 20 minutowe wideo prezentujące rozgrywkę Sherlock Holmes: Crimes & Punishments. Warto dodać, że w najnowszej grze studia Frogwares dostępnych będzie 6 różnych spraw, które będziemy musieli rozwiązać, a każda z nich ma mieć 9 różnych zakończeń. Ponadto gra nie będzie prowadzić graczy za rękę, przez pewnie nie raz zdarzy się, że oskarżymy kogoś, kto był niewinny. Potwierdzają to słowa Olgi ryzhko z Frogwares.

“W Crimes & Punishments twoje konkluzje mogą być błędne. Wszystko zależeć będzie od tego jak zinterpretujesz dowody. Nic więc dziwnego, że możliwe jest, że skarzesz kogoś niewinnego. Warto pamiętać, że w tamtych czasach karą za morderstwo była śmierć, a więc musisz działać rozsądnie.”

Należy też wspomnieć, że będzie oferować mechanikę zwaną Deduction Space, czyli miejsce, w którym łączymy dowody, aby otrzymać rozwiązanie spawy lub też kolejną wskazówkę. Oczywiście w Sherlock Holmes: Crimes & Punishments nie zabraknie również tzw. Sherlock Vision, czyli funkcji, która pomoże nam w znalezieniu niezwykle trudnych do dostrzeżenia dowodów, czy też śladów.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na 2 września tego roku.

[dzięki- PlayStation Blog]

More from Mikołaj Ciesielski

Don’t Starve już jesienią otrzyma kolejny dodatek

Fani najpopularniejszej produkcji ekipy Klei Entertainment na pewno będą zadowoleni. Do sieci...
Read More