Sherlock Holmes: Crimes & Punishments- zwiastun premierowy

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments to kolejna odsłona serii przygodówek z tytułowym detektywem w roli głównej, za którą odpowiedzialne jest studio Frogwares. W sieci pojawił się premierowy zwiastun, który daję nadzieję na świetną grę detektywistyczną.

Czy Frogwares podbije serca fanów przygód Sherlocka Holmesa?

Premiera gry Sherlock Holmes: Crimes and Punishments już za kilka dni, nic więc dziwnego, że do sieci trafił premierowy zwiastun tego tytułu, który ma zachęcić graczy, do kupna najnowszej produkcji studia Frogwares i trzeba przyznać, że spełnia swoją rolę, ponieważ moim zdaniem każdy fan gatunku oraz Sherlocka Holmesa na pewno sięgnie po ten tytuł.

Miejmy nadzieję, że Sherlock Holmes: Crimes and Punishments dobrze wypada nie tylko na licznych materiałach wideo oraz obrazkach z gry, ale również w rzeczywistości, na ekranach naszych telewizorów będzie prezentował się dobrze. Warto również wspomnieć o muzyce, która w ostatnich zwiastunach odgrywała kluczową rolę. Być może i w samej produkcji będzie ona klimatyczna, co tylko ułatwi nam wcielenie się w pełni w postać Sherlocka Holmesa.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Za wydanie gry w Polsce odpowiedzialna jest firma cdp.pl, a najnowsza produkcja studia Frogwares na komputerach osobistych zostanie wydana w języku polskim.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Kilka informacji na temat Silent Hills prosto od Hideo Kojimy

Silent Hills to najnowsza odsłona kultowej serii horrorów. Nad najnowszą częścią cyklu...
Read More